Vācu valodas kursi

Home / VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM / Vācu valodas kursi

Latviju un Vāciju vienmēr ir vienojušas ciešas kultūras, sabiedriskās un ekonomiskās attiecības, tādēļ Latvijā vācu valodas nozīme pēdējos gados tikai pieaug. Vācu valodas zināšanas ir īpaši vērtīgas Eiropas Savienības dalībvalstu iedzīvotājiem, jo tā ir visizplatītākā dzimtā valoda Eiropas Savienībā. Vācu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 108 miljoniem cilvēku, tā ir valsts valoda vairākās Eiropas valstīs: Austrijā, Lihtenšteinā, Luksemburgā, Šveicē un Vācijā.

Vācu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimes rietumģermāņu valodu grupai.

Modernajā vācu valodā izšķir divus dialektus: lejasvācu un augšvācu dialektu. Mūsdienu vācu literārās valodas pamatā ir jaunaugšvācu dialekts.

Populārākie vācu valodas kursi:

 • Individuālie vācu valodas kursi

  INDIVIDUĀLIE VĀCU VALODAS KURSI (90 min.)

  51 
  Pieteikties
 • Vācu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE VĀCU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  45 
  Pieteikties

Kādēļ apgūt vācu valodu?

 • Vācu valoda ir izplatītākā dzimtā valoda Eiropas Savienībā.
 • Tā ir nozīmīga, dibinot starptautiskus sakarus.
 • Vācu valodai ir būtiska nozīme Eiropas uzņēmējdarbības vidē.
 • Vācu valoda ir viena no starptautiskās saziņas valodām zinātnē, jo daudzi ievērojami pētnieki savus darbus publicē tieši vācu valodā.
 • Vācija ieņem trešo vietu pasaulē pēc izdoto grāmatu skaita.
 • Vācu valodas zināšanas ir būtiskas Latvijas vēstures studijās, jo lielākā daļa seno rakstu, kas tapuši pirms Latvijas teritorijas iekļaušanas Krievijas impērijas sastāvā, ir tikai vācu valodā.
 • Vācu valodas zināšanas paver iespējas iegūt izglītību Vācijā, kas ir zināma ar universitāšu un profesionālo augstskolu piedāvāto plašo studiju klāstu.
 • Vācu valodas zināšanas veicina konkurētspēju darba tirgū. Vācu uzņēmumi ārvalstīs un ārvalstu uzņēmumi Vācijā meklē profesionāļus ar labām vācu valodas zināšanām.
 • Svešvalodas zināšanas ne tikai sekmēs karjeras izaugsmi Latvijā, bet arī ārvalstīs.
 • Vācu valodas zināšanām ir būtiska nozīme tūrisma nozarē, jo vācieši visā pasaulē ir pazīstami kā kaislīgi ceļotāji.
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.
 • Apguvis vācu valodu, varēsi palīdzēt to mācīties draugiem un ģimenei.

Vācu valodas kursi – skats uz Eiropu

Iespējams, daudziem tas būs pārsteigums, taču latviešu valodā ir ļoti daudz aizguvumu no vācu valodas jeb tā dēvēto ģermānismu. Tomēr, lai arī mūsu valodās ir līdzīgi vārdi, līdzība ar to arī beidzas, jo latviešu valoda ir baltu valodu, bet vācu valoda – rietumģermāņu valodu grupā. Vācu valoda ir viena no ietekmīgākajām valodām Eiropā un tās apgūšana pavērs jaunas iespējas profesionālajā vidē, kā arī, ja vēlies studēt Vācijā. Lielie filozofi, dižie rakstnieki, vērā ņemami politiķi – viņu domas vislabāk var saprast oriģinālvalodā. Turklāt vācu valoda ir viena no Eiropas Savienības tā dēvētajām “lielajām valodām” – otra biežāk runātā Eiropā. Gana daudz labu argumentu, lai painteresētos, kādi vācu valodas kursi Rīgā ir pieejami.

Lai arī, iespējams, vācu valodas pamatzināšanas jau nācies apgūt skolas solā, tomēr to atsvaidzināšanai lieti noderēs vācu valodas kursi, ko piedāvā mācību centrs Skrivanek. Lai vācu valodas apguve būtu efektīvāka, studenti tiek sadalīti grupās, ņemot vērā vācu valodas zināšanu līmeni. To ātri un ērti var noteikt, aizpildot vācu valodas testu tiešsaistē. Mūsu piedāvājumā ir arī vācu valodas kursi bez priekšzināšanām tiem, kuri skolas solā ir apguvuši citas svešvalodas vai arī aizmirsuši visu mācīto pilnībā. Vācu valodas kursi grupās notiek darbadienu vakaros, savukārt, ja vācu valoda ir jāapgūst ātrāk un efektīvāk, ir pieejami intensīvie vācu valodas kursi vasaras mēnešos, kā arī individuālie vācu valodas kursi, kur nodarbībās pasniedzējs savu nedalītu uzmanību veltīs tikai tev. Ja tava ikdiena ir dinamiska un aizņemta un vācu valodas kursus Rīgā ir sarežģīti apmeklēt noteiktajā nodarbību laikā, alternatīvi piedāvājam svešvalodu mācības Skype vidē, kā arī īpašā e-mācību platformā.

Kā apgūt vācu valodu ātri un efektīvi?

Sākot apmeklēt vācu valodas kursus, ir būtiski, lai valodu zināšanas stiprinātu arī ikdienā, – tāpēc iesakām pēc iespējas veidot vācisku vidi sev apkārt, tostarp skatīties filmas un lasīt grāmatas vācu valodā, skatīties pasaules ziņas vācu televīzijā vai izmantot kvalitatīvus interneta portālus vācu valodā. Tā varēsi pēc iespējas drīzāk nostiprināt savas zināšanas, arī ja vācu valodas kursi iesācējiem ir pirmais solis vācu valodas apguvē. Tomēr iesakām ikvienu svešvalodu sākt apgūt zinoša un profesionāla pasniedzēja vadībā un vācu valoda nav izņēmums. Turklāt mācību centra Skrivanek rīcībā ir īpašs slepenais ierocis – tikai Skrivanek Holding SE grupas valodu skolām ir pieejama īpaša valodu mācību metode – EFFECTO. Tās galvenās priekšrocības ir gan efektivitāte, kas ļauj ātri apgūt valodu, gan interesantais saturs, kas būtiski paaugstina studentu motivāciju. Svarīgi: kursa saturs tiek izstrādāts, apspriežoties ar studentiem un noskaidrojot, kuras tēmas un jomas būtu viņiem tuvākās, turklāt valoda tiek apgūta ar dažādu spēļu un šarāžu palīdzību. Runāšana, klausīšanās, rakstīšana un lasīšana – četri vaļi, uz kuriem balstās spēja saprasties, un mācību centra Skrivanek piedāvātie vācu valodas kursi ļaus attīstīt visas šīs prasmes.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!

Lejupielādē bezmaksas vācu valodas sarunvārdnīcu!