Zviedru valodas kursi

Home / VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM / Zviedru valodas kursi

Zviedrija ir pazīstama ar rūpēm par vidi un ilgtspēju, kā arī ar tās tehnoloģijām un dizaina novitātēm, dzimumu un sociālās vienlīdzības idejām. Tā ir valsts ar gleznainu un tīru dabu, kas vilina aktīvās atpūtas cienītājus. Zviedru valodas zināšanas ir īpaši vērtīgas, ja meklē sadarbības partnerus Zviedrijā vai vēlies atrast darbu otrpus Baltijas jūrai. Zviedru valoda ir dzimtā valoda aptuveni 10 miljoniem cilvēku, tā ir valsts valoda Zviedrijā un Somijā, kā arī viena no Eiropas Savienības un Ziemeļu Padomes oficiālajām valodām.

Populārākie valodu kursi:

 • Angļu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE ANGĻU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  45 
  Pieteikties
 • Individuālie zviedru valodas kursi

  INDIVIDUĀLIE ZVIEDRU VALODAS KURSI (90 min.)

  73 
  Pieteikties
 • Zviedru valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE ZVIEDRU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  73 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi B2 līmenim tiešsaistē darbadienu vakaros

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ B2 (AUGUSTA VAKAROS)

  280 
  Pieteikties

Kādēļ apgūt zviedru valodu?

 • Zviedru valoda ir dzimtā valoda aptuveni 10 miljoniem cilvēku.
 • Zviedru valoda ir viena no Eiropas Savienības un Ziemeļu Padomes oficiālajām valodām.
 • Zviedru valodas zināšanas noderēs ikvienam „vikingu laiku” un Eiropas jauno laiku, jo īpaši Ziemeļu kara perioda, pētniekam, kā arī lasot par Zviedru Vidzemi jeb Zviedru Livoniju (zviedru: Svenska Livland; 1629–1721) un Rīgas brīvpilsētu (1561–1582).
 • Ja lasi literatūru, zviedru valodas zināšanas palīdzēs baudīt oriģinālvalodā Nobela prēmijas ieguvējas, rakstnieces Selmas Lāgerlēvas (Selma Lagerlöf) slaveno darbu „Nilsa Holgersona brīnišķīgais ceļojums”, kā arī bērnībā iemīļotās Astrīdas Lindgrēnas (Astrid Lindgren) grāmatas „Karlsons, kas dzīvo uz jumta” un „Pepija Garzeķe”.
 • Zviedru valodas zināšanas uzlabos konkurētspēju darba tirgū, jo Zviedrijas un Latvijas uzņēmēju sadarbība ir ļoti cieša, turklāt Zviedrijas uzņēmumi atver Latvijā arvien vairāk ārpakalpojumu un zvanu centru.
 • Zviedrija ir iecienīts tūrisma galamērķis, jo skaistie fjordi, kalni, ezeri un pilis atrodas tepat otrpus Baltijas jūrai. Katru dienu kursē prāmis, kas ceļotājus nogādā līdz Zviedrijas skaistajai galvaspilsētai – Stokholmai, ko dēvē arī par „Ziemeļu Venēciju”.
 • Zviedru valodas zināšanas palīdzēs labāk izprast Zviedrijas kultūru un sadzīvi.
 • No Zviedrijas nāk pasaulē slavenā sviestmaižu un uzkodu bufete (smorgåsbord), ko mēs latviski dēvējam par „zviedru galdu”. Zviedru nacionālā virtuve ir bagāta ar svaigām jūras un meža veltēm. Iecienīti zviedru ēdieni ir reņģe, marinēts lasis, pūdēta siļķe, gaļas bumbiņas, zviedru maize, zirņu zupa un pankūkas.
 • Apgūstot zviedru valodu, Tev būs vieglāk apgūt arī citas ziemeļģermāņu valodas – dāņu, islandiešu un norvēģu.
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.

Zviedru valodas kursi – iepazīsti skarbo Skandināviju

Zviedri apgalvo, ka viņu valoda esot gana viegla, un par to pārliecināsies angļu un vācu valodas pratēji, jo arī zviedru valoda pieder ģermāņu valodu grupai. Turklāt zviedru valodu mēdz dēvēt par lingvistiskajiem vārtiem uz Skandināviju – ar desmit miljoniem valodas lietotāju tā ir plašāk pārstāvētā valoda Ziemeļvalstīs, turklāt, zinot zviedru valodu, varēsi saprasties arī ar norvēģiem un dāņiem. Tāpēc mācību centra Skrivanek piedāvātie zviedru valodas kursi Rīgā tev noderēs, ja raugies Ziemeļeiropas virzienā, un, galu galā, Zviedrija ir viena no atvērtākajām valstīm iebraucējiem. Zviedru valodu ir iespējams mācīties, apmeklējot zviedru valodas kursus grupā (tie notiek darbadienu vakaros), kā arī individuālos zviedru valodas kursus klātienē vai Skype vidē.

Zviedru valoda iesācējiem

Mācību centrs Skrivanek ir viens no pieredzes bagātākajiem valodu mācību pakalpojuma sniedzējiem Latvijā. Mūsu pieredze liecina, ka jebkuras valodas apguvi ir vēlams sākt profesionāla pasniedzēja vadībā, tādēļ studentiem bez zviedru valodas priekšzināšanām piedāvājam apmeklēt zviedru valodas kursus iesācējiem grupā (A1 līmenis), individuālos zviedru valodas kursus, kā arī tiem, kuri vēlas apgūt zviedru valodu pēc iespējas ātrāk, – intensīvos zviedru valodas kursus vasaras mēnešos. Šajos kursos tiek akcentēta pamata prasmju (runāšanas, lasīšanas, klausīšanās un rakstīšanas) apgūšana, lai kursu noslēgumā būtu apgūtas galvenās sarunvalodas frāzes, tu spētu sazināties zviedru valodā par vispārīgiem tematiem un spētu saprast galveno domu un nianses vienkāršā tekstā vai ierakstā.

Unikāla mācību metode izcilam rezultātam

Mācību centrs Skrivanek ir īstā vieta, kur apgūt svešvalodas, ja vēlies atraktīvas, mūsdienīgas un uz studentu vērstas nodarbības. Zviedru valodas kursi nav izņēmums. Visās svešvalodu mācībās izmantojam unikālo patentēto valodu apguves mācību metodi EFFECTO, kas ar individualizētu pieeju un aizraujošu personalizētu saturu motivē studentus mācībām un ļauj sasniegt rezultātus īpaši ātri. Metode EFFECTO paredz, ka valodu apgūst, stimulējot aktīvās prasmes, tas nozīmē, ka nodarbībās būs daudz jārunā, jāsazinās ar citiem studentiem un pasniedzēju, kā arī jāklausās, jālasa un jāraksta. EFFECTO – efektīvām mācībām!

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!

Lejupielādē bezmaksas zviedru valodas sarunvārdnīcu!