Zviedru valodas kursi

Sākums » VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM » Zviedru valodas kursi

Zviedrija ir pazīstama ar rūpēm par vidi un ilgtspēju, kā arī ar tās tehnoloģijām un dizaina novitātēm, dzimumu un sociālās vienlīdzības idejām. Tā ir valsts ar gleznainu un tīru dabu, kas vilina aktīvās atpūtas cienītājus. Zviedru valodas zināšanas ir īpaši vērtīgas, ja meklē sadarbības partnerus Zviedrijā vai vēlies atrast darbu otrpus Baltijas jūrai. Zviedru valoda ir dzimtā valoda aptuveni 10 miljoniem cilvēku, tā ir valsts valoda Zviedrijā un Somijā, kā arī viena no Eiropas Savienības un Ziemeļu Padomes oficiālajām valodām.

Populārākie valodu kursi

 • -15% Skrivanek zviedru valodas kursi iesācējiem

  ZVIEDRU VALODA A1 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek zviedru valodas kursi A2 zināšanu līmenim

  ZVIEDRU VALODA A2 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties
 • Individuālie zviedru valodas kursi

  INDIVIDUĀLIE ZVIEDRU VALODAS KURSI

  45 
  Pieteikties
 • -50% Skrivanek angļu valodas kursi B2 zināšanu līmenim darbadienu vidū

  ANGĻU VALODA B2 (PA DIENU)

  360  180 
  Pieteikties

Kādēļ apgūt zviedru valodu?

 • Zviedru valoda ir dzimtā valoda aptuveni 10 miljoniem cilvēku.
 • Zviedru valoda ir viena no Eiropas Savienības un Ziemeļu Padomes oficiālajām valodām.
 • Zviedru valodas zināšanas noderēs ikvienam „vikingu laiku” un Eiropas jauno laiku, jo īpaši Ziemeļu kara perioda, pētniekam, kā arī lasot par Zviedru Vidzemi jeb Zviedru Livoniju (zviedru: Svenska Livland; 1629–1721) un Rīgas brīvpilsētu (1561–1582).
 • Ja lasi literatūru, zviedru valodas zināšanas palīdzēs baudīt oriģinālvalodā Nobela prēmijas ieguvējas, rakstnieces Selmas Lāgerlēvas (Selma Lagerlöf) slaveno darbu „Nilsa Holgersona brīnišķīgais ceļojums”, kā arī bērnībā iemīļotās Astrīdas Lindgrēnas (Astrid Lindgren) grāmatas „Karlsons, kas dzīvo uz jumta” un „Pepija Garzeķe”.
 • Zviedru valodas zināšanas uzlabos konkurētspēju darba tirgū, jo Zviedrijas un Latvijas uzņēmēju sadarbība ir ļoti cieša, turklāt Zviedrijas uzņēmumi atver Latvijā arvien vairāk ārpakalpojumu un zvanu centru.
 • Zviedrija ir iecienīts tūrisma galamērķis, jo skaistie fjordi, kalni, ezeri un pilis atrodas tepat otrpus Baltijas jūrai. Katru dienu kursē prāmis, kas ceļotājus nogādā līdz Zviedrijas skaistajai galvaspilsētai – Stokholmai, ko dēvē arī par „Ziemeļu Venēciju”.
 • Zviedru valodas zināšanas palīdzēs labāk izprast Zviedrijas kultūru un sadzīvi.
 • No Zviedrijas nāk pasaulē slavenā sviestmaižu un uzkodu bufete (smorgåsbord), ko mēs latviski dēvējam par „zviedru galdu”. Zviedru nacionālā virtuve ir bagāta ar svaigām jūras un meža veltēm. Iecienīti zviedru ēdieni ir reņģe, marinēts lasis, pūdēta siļķe, gaļas bumbiņas, zviedru maize, zirņu zupa un pankūkas.
 • Apgūstot zviedru valodu, Tev būs vieglāk apgūt arī citas ziemeļģermāņu valodas – dāņu, islandiešu un norvēģu.
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.

Zviedru valodas zināšanu līmenis

Nereti studenti pirms mācību uzsākšanas mums uzdod jautājumus: „Kā es varu zināt, vai man jāapgūst zviedru valoda grupā bez priekšzināšanām, vai jāpievienojas tiem, kuriem tās jau ir? Kā man noskaidrot valodas zināšanu līmeni?”

Valodu kursi Mācību centrā Skrivanek tiek rīkoti, grupās apvienojot studentus ar līdzīgu svešvalodas zināšanu līmeni. To nosaka, izmantojot Eiropas kopīgās pamatnostādnes valodu apguvei, kas svešvalodu zināšanas sadala sešos līmeņos.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!

Lejupielādē bezmaksas zviedru valodas sarunvārdnīcu!