fbpx
Svešvalodu kursi - lieliska dāvana Ziemassvētkos

Esi vislabākās Ziemassvētku vai Jaunā gada dāvanas meklējumos?

Vai vēlies, lai tava dāvana ir ne tikai jauka un mīļa, bet arī lietderīga ar pievienotu vērtību? Mums ir, ko Tev piedāvāt! Svešvalodu kursi − viena no labākajām un vērtīgākajām dāvanām Ziemassvētkos vai Jaunajā gadā. Katrs no mums cer un tic, ka Jaunais gads atnesīs, ko jauku un padarīs mūsu ikdienu interesantāku, un valodu kursi ir pareizā izvēle, lai spertu pirmo soli pretī pozitīvām pārmaiņām. Varbūt tava mamma sen sapņo uzlabot savas angļu valodas zināšanas, vai ar sirdsdraugu vēlies Romā kādā āra kafejnīcā uzturēt nelielu small talk ar vietējo viesmīli itāliski. Bet varbūt tu vēlies iepriecināt savus ukraiņu draugus un uzdāvināt latviešu valodas kursus? Iespējams jau sen vēlies izlasīt kādu grāmatu oriģinālvalodā un nemeklēt katra otrā vārda nozīmi vārdnīcā? Mēs, Mācību centrs Skrivanek, varam tev palīdzēt sasniegt mērķi – izvēlies mūsu rīkotos svešvalodu kursus jau tagad!

Svešvalodu apguve grupu kursos ir lieliska iespēja ne tikai iegūt jaunas zināšanas, bet arī izveidot jaunus kontaktus un socializēties. Noteikti esi dzirdējis, ka bieži vien pieaugušie kursos nejūtas droši, jo baidās kļūdīties vai izskatīties muļķīgi, taču grupu kursi tieši pretēji palīdz atrisināt šo problēmu, jo grupā ir cilvēki ar līdzvērtīgām priekšzināšanām. Jaunā mācību semestra piedāvājumā ir gan angļu valodas sarunu klubs ar burvīgu ārzemju pasniedzēju, gan angļuvāculatviešu valodas grupu kursi. Individuālo kursu klāsts ir jo īpaši plašs: krievu, itāļu, spāņu, franču, dāņunorvēģu, zviedru, lietuviešu un igauņuNāc un ieskaties valodu kursu grafikā!

Kāpēc mācīties Skrivanek?

Esam izstrādājuši unikālu svešvalodas apguves metodi EFFECTO, pēc kuras tiek veidotas mūsu kursu nodarbības. Metodes pamatā ir aktīvo valodas prasmju – runāšanas un rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas – attīstīšana caur interaktīviem, radošiem uzdevumiem, trenējoties apgūstamo valodu izmantot spontāni un praktiskās, sadzīvei pietuvinātās situācijās.

Mūsu ilggadējā pieredze rāda, ka šī metode ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti un kursu dalībnieku motivāciju, jo mācības norit brīvā atmosfērā, padarot valodas apguvi par aizraujošu piedzīvojumu.

Piepildi savu sen loloto sapni un izvēlies mācības Mācību centrā Skrivanek!

Sazinies ar mums par dāvanu kartes iegādi, rakstot mums uz [email protected] vai zvanot (+371) 25667752.

Dāvanu karte Skrivanek