PAR MUMS

Sākums » PAR MUMS

 

Kas mēs esam

Mācību centrs Skrivanek piedāvā apgūt svešvalodas jums ērtā veidā. Mūsu izstrādātie valodu kursi lieti noderēs gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kas nolēmuši uzlabot savu darbinieku svešvalodu zināšanas. Turklāt mums ir sagatavotas īpašas programmas bērniem un jauniešiem, kas palīdzēs apgūt svešvalodas nepiespiesti un ar aizrautību!

Mācību centrs Skrivanek ir izveidots sertificēta tulkošanas biroja Skrivanek Baltic paspārnē.

Mūsu vēsture

Uzņēmumu Skrivanek 1994. gadā Čehijā dibināja Pāvels Skrživāneks (Pavel Skřivánek), un pavisam drīz nelielais tulkošanas birojs kļuva par starptautisku valodu uzņēmumu. Šobrīd Skrivanek Holding SE grupa ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē ar vairāk nekā 25 gadu ilgu pieredzi. Šobrīd Centrāleiropas tulkošanas milzim ir gandrīz piecdesmit filiāļu dažādās pasaules valstīs – ASV, Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Čehijā, Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Slovākijā, Slovēnijā un Vācijā –, un visas tās nes uzņēmuma dibinātāja vārdu Skrivanek, kas tulkojumā no čehu valodas nozīmē “cīrulis”.

Latvijā sertificētais tulkošanas birojs Skrivanek Baltic durvis vēra 2003. gadā, un kopš tā laika piedāvā augstākās kvalitātes valodu pakalpojumus.

 1. gadā sniegto pakalpojumu klāstam pievienojās arī Mācību centrs Skrivanek, sniedzot iespēju bērniem un pieaugušajiem papildināt un iegūt svešvalodu zināšanas pie augsti kvalificētiem un zinošiem pasniedzējiem, kā arī saņemt plašāku informāciju saistībā ar valodām.

Mūsu vīzija un mērķi

Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti gūtu labāko iespējamo atbalstu svešvalodu apgūšanai, tāpēc mēs izstrādājam inovatīvas apmācību metodes, kā arī nepārtraukti pilnveidojam savas prasmes. Mācību centrs Skrivanek jau tagad nodrošina īpašas mācību programmas bērniem un pieaugušajiem, kā arī izstrādā speciālus kursus atbilstoši dažādu uzņēmumu vajadzībām.

Lai saviem klientiem sniegtu labāko, Skrivanek Baltic nepārtraukti seko nozares jauninājumiem, lai atbilstošākos ieviestu uzņēmuma ikdienas darbā. Vienlaicīgi mēs darbojamies tulkošanas nozares izaugsmē un veicinām tās reputācijas un kvalitātes attīstību Latvijā, tostarp esam ikgadējā konkursa Latvijas studentiem Labākais jaunais tulkotājs  rīkotāji. Savukārt rūpēs par pareizas latviešu valodas saglabāšanu esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas šeit ↗.

Mēs strādājam, lai sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus sekmīgai saziņai un ilgtspējīgam darbam Latvijā un ārvalstīs. Skrivanek Baltic velta visus spēkus, lai mūsu klienti ik dienu saņemtu augstākā līmeņa apkalpošanu un tulkojumus , kas atbilst augstākās kvalitātes standartiem, kā arī lai darbinieki ik dienu veiktu savus darba pienākumus ar prieku un apmierinātību. Skrivanek Baltic rūpējas par savu reputāciju un, piedāvājot augstākā līmeņa tulkojumus, nostiprina un spodrina arī jūsējo!

Mūsu vērtības

Atbildība

Rūpējoties par jūsu panākumiem, profesionāli un pārdomāti sniedzam valodu pakalpojumus. Mēs novērtējam jūsu uzticēšanos!

Sapratne

Veidojot dialogu, ieklausāmies katra klienta vajadzībās un kopā izvērtējam prioritātes, lai piedāvātu vislabāko risinājumu pat nestandarta situācijās. Mēs esam jūsu pusē!

Izaicinājums

Esam atvērti vēl nepieredzētiem un neiespējamiem projektiem. Mēs darīsim visu, lai jums izdotos!

Mūsu sniegtie pakalpojumi

Mācību centrs Skrivanek piedāvā valodu mācības bērniem un pieaugušajiem, kā arī specializētas programmas visdažādāko nozaru uzņēmumu vajadzībām.

Privātpersonām piedāvājam svešvalodu apguves iespējas atbilstoši personīgajām vēlmēm – pieejamas gan grupu nodarbības, gan individuāli kursi, gan iespēja apgūt svešvalodas attālināti, Skype vai e-mācību vidē.

Ir zinātniski pierādīts, ka svešvalodas visvieglāk izdodas apgūt bērnībā un skolas gados, tāpēc īpašu uzmanību esam pievērsuši, izstrādājot mācību programmas bērniem un jauniešiem. Mācību centrs Skrivanek piedāvā ne tikai valodu kursus bērniem un pusaudžiem, bet arī palīdzību, sagatavojoties angļu valodas eksāmenam, debašu klubu vidējo klašu skolēniem, kā arī dienas valodu nometnes un dažādas valodu darbnīcas.

Jau vairāk nekā 25 gadus nodrošinām valodu mācības Latvijas uzņēmumiem, starptautiskām korporācijām, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm. Mūsu pieredze un profesionālais pasniedzēju kolektīvs ļauj realizēt jebkura apjoma un sarežģītības svešvalodu mācību projektus. Uzņēmumiem mēs piedāvājam svešvalodu kursus gan individuāli, gan grupās, tostarp arī intensīvos valodu apmācības kursus. Nodrošinām arī svešvalodas zināšanu auditu – valodas zināšanu līmeņa noteikšanu saskaņā ar Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvei. Mūsu izstrādāto risinājumu klāstā ir arī svešvalodas zināšanu līmeņa pārbaudes tiešsaistes rīks FOCUS, kas ir neaizstājams personāla atlasē.

Mūsu priekšrocības

Pakalpojumi

Plašais pakalpojumu klāsts ļauj izstrādāt individuālus risinājumus ikvienam interesentam, neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešams svešvalodu apgūt personīgām vajadzībām, uzņēmuma izaugsmei vai citiem mērķiem.

Mācību metode

Mūsu panākumu pamatā ir Skrivanek izstrādātā unikālā EFFECTO metode efektīvākai svešvalodas apguvei. Šī metode ir īpaša, jo ievērojami palielina valodu apguves efektivitāti, turklāt tā ir tik aizraujoša, ka uzlabo arī studentu svešvalodu apguves motivāciju.

Mācībspēki

Mācību centrā Skrivanek strādā tikai augsti kvalificēti mācībspēki, visi pasniedzēji tiek atlasīti stingri ievērojot ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas prasības.

Pieredze

Ilgstošā pieredze ir panākumu garantija ilgtermiņā, ļaujot ikvienam mūsu klientam pilnībā apgūt izvēlēto svešvalodu nepieciešamajā līmenī.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!

Populārākie valodu kursi:

 • -50% Skrivanek angļu valodas kursi iesācējiem darbadienu vidū

  ANGĻU VALODA A1 (PA DIENU)

  360  180 
  Pieteikties
 • -50% Angļu valodas kursi A2 zināšanu līmenim darbadienu vidū ar 50% atlaidi

  ANGĻU VALODA A2 (PA DIENU)

  360  180 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek angļu valodas kursi A2 zināšanu līmenim sestdienās

  ANGĻU VALODA A2 (SESTDIENĀS)

  320  272 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek angļu valodas kursi privātpersonām, B1 zināšanu līmenis

  ANGĻU VALODA B1 (VAKARĀ)

  320  272 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek angļu valodas kursi B2 zināšanu līmenim sestdienās

  ANGĻU VALODA B2 (SESTDIENĀS)

  320  272 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek itāļu valodas kursi iesācējiem

  ITĀĻU VALODA A1 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek krievu valodas kursi iesācējiem, latviešu valodas plūsma

  KRIEVU VALODA A1, LATVIEŠU VALODAS PLŪSMĀ (VAKARĀ)

  320  272 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek lietišķās angļu valodas kursi darbadienu vakaros

  LIETIŠĶĀ ANGĻU VALODA B2 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek norvēģu valodas kursi iesācējiem

  NORVĒĢU VALODA A1 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek Baltic vācu valodas kursi iesācējiem

  VĀCU VALODA A1 (VAKARĀ)

  320  272 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek vācu valodas kursi A2 zināšanu līmenim

  VĀCU VALODA A2 (VAKARĀ)

  320  272 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek zviedru valodas kursi iesācējiem

  ZVIEDRU VALODA A1 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties