Itāļu valodas kursi

Home / VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM / Itāļu valodas kursi

Itālija ir daudzu ģeniālu aktieru, arhitektu, auto ražotāju, dziedātāju, gleznotāju, izgudrotāju, komponistu, modes mākslinieku, pētnieku un režisoru dzimtene. Ja vēlies savu profesionālo izaugsmi saistīt ar radošām nozarēm, esi itāļu virtuves cienītājs vai tuvāko atvaļinājumu vēlies pavadīt saulainajā Apenīnu pussalā, tev noteikti ir nepieciešamas itāļu valodas zināšanas!

Itāļu valoda ir valsts valoda Itālijā, Sanmarīno, Šveicē, Vatikānā, un tajā runā daļa Eritrejas, Francijas, Horvātijas, Lībijas, Maltas, Monako, Slovēnijas un Somālijas iedzīvotāju. Lielākās itāļu valodā runājošās imigrantu kopienas dzīvo Argentīnā, ASV, Austrālijā, Brazīlijā, Čīlē un Kanādā.

Itāļu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimes romāņu valodu grupai, un tā ir dzimtā valoda aptuveni 65 miljoniem cilvēku.

Itāļu valodas pirmsākumi meklējami pirms mūsu ēras 1. gadsimta, kad tā attīstījās no latīņu sarunvalodas, kas bija Senās Romas impērijas oficiālā valoda.

Itāļu valodā ir vairāki dialekti, kas ļoti atšķiras cits no cita, un dažkārt runātājiem ir grūti saprasties. Piemēram, Sicīlijas dialektu daži lingvisti uzskata par atsevišķu valodu.

Ilgu laiku nebija izveidota itāļu literārā valoda, un rakstnieki rakstīja katrs savā reģionālajā dialektā.

Šobrīd itāļu literārās valodas pamatā ir Toskānas (Florences) dialekts, ko 13.–14. gadsimtā nostiprināja rakstnieki Dante Aligjēri (Dante Alighieri), Džovanni Bokačo (Giovanni Boccaccio) un Frančesko Petrarka (Francesco Petrarch).

Populārākie valodu kursi:

 • Individuālie itāļu valodas kursi, Skrivanek Baltic

  INDIVIDUĀLIE ITĀĻU VALODAS KURSI (90 min.)

  70 
  Pieteikties
 • Itāļu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE ITĀĻU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  63 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi A2 līmenim tiešsaistē darbadienu vidū

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ A2 (AUGUSTA RĪTOS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi B2 līmenim tiešsaistē darbadienu vakaros

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ B2 (AUGUSTA VAKAROS)

  280 
  Pieteikties

Kādēļ apgūt itāļu valodu?

 • Itāļu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 65 miljoniem cilvēku.
 • Ja esi klasiskās literatūras cienītājs, itāļu valodas zināšanas ļaus baudīt oriģinālvalodā tādu slavenu autoru kā Dantes Aligjēri, Džakomo Leopardi (Giacomo Leopardi), Džovanni Bokačo, Ludvika Ariosto (Ludoviko Ariosto), Frančesko Petrarkas un daudzu citu darbus.
 • Itāļi ir līderi kulinārijas un konditorejas mākslā, interjera dizainā, modē, grafiskajā dizainā, arhitektūrā un daudzās citās radošās nozarēs. Tādēļ, ja plāno karjeru kādā no minētajām nozarēm, itāļu valodas zināšanas būs būtiska priekšrocība.
 • Itālija ir pasaules ekonomiski attīstītāko valstu „Lielā astotnieka” jeb G8 dalībvalsts, tādēļ, ja meklē sadarbības partnerus Itālijā, itāļu valodas zināšanas ir ļoti svarīgas, jo vietējie uzņēmēji dod priekšroku darījumiem dzimtajā valodā.
 • Itāļu valodu uzskata par vienu no skaistākajām pasaules valodām. Pat neprotot itāļu valodu, var izbaudīt tās skanējumu.
 • Itāļu valodas fonētiskās rakstības dēļ to uzskata par vienu no vieglāk apgūstamajām svešvalodām.
 • Itālija ir tūristu iecienīts ceļojuma galamērķis. Tā ir slavena ar visu pasaules mīlētāju „svētceļojuma” vietu – Džuljetas māju (La casa di Giulietta) Veronā, Venēciju, ko veido 122 salas, kas savienotas ar 400 tiltiem, kā arī galvaspilsētu Romu, kurā atrodas lielākais Romas impērijas amfiteātris Kolizejs. Itālijas lepnums ir Florences Ufici Galerija (Galleria degli Uffizi), kas ir viens no vecākajiem un slavenākajiem mākslas muzejiem pasaulē, un tajā var aplūkot slaveno itāļu renesanses laika gleznotāju Džoto di Bondone (Giotto di Bondone), Sandro Botičelli (Sandro Botticelli), Leonardo da Vinči (Leonardo da Vinci), Rafaēla Sancio da Urbīno (Raffaello Sanzio da Urbino), Ticiāna Večellio (Tiziano Vecelli) un citu mākslinieku gleznas.
 • Itāļu valodas zināšanas ļaus tuvāk izprast Itālijas kultūru un sadzīvi.
 • Itāļu valoda būs noderīga visiem renesanses laika kultūras un vēstures pētniekiem, jo tieši Itālija ir renesanses rašanās centrs. Milānā, Florencē, Romā un citās Itālijas pilsētās dzīvoja un strādāja arī Leonardo da Vinči, kurš kā personība visspilgtāk ilustrē renesanses laika cilvēku un ir atzīts par vienu no diženākajiem cilvēces ģēnijiem.
 • Liela daļa klasisko operu un operešu ir sarakstīta tieši itāļu valodā, tādēļ, ja esi īsts Džakomo Pučīni (Giacomo Puccini), Džoakino Antonio Rosīni (Gioachino Antonio Rossini) vai Džuzepes Fortunīno Frančesko Verdi (Guiseppe Fortunino Francesco Verdi) daiļrades cienītājs, šīs valodas apgūšana sniegs tev lielisku iespēju saprast operas libretu bez tulka palīdzības,
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.
 • Apguvis itāļu valodu, varēsi palīdzēt to mācīties draugiem un ģimenei.

Itāļu valodas kursi – nāc un apgūsti mīlestības valodu

Itālija ir valsts ar īpašu šarmu. Ja mēs ieminamies par itāļu virtuvi, itāļu operu, itāļu arhitektūru un mākslu, visticamāk, sarunas biedrs bez īpašas skaidrošanas sapratīs, par ko mēs runājam. Itāļu valodu mēdz arī dēvēt par mīlestības valodu tās īpaši melodiskā plūduma dēļ. Mācību centra Skrivanek piedāvātie itāļu valodas kursi Rīgā būs piemēroti gan tiem, kuri vēlas saistīt savu dzīvi ar Itāliju, plāno doties studēt kādā no Itālijas augstskolām, gan tiem, kuri izlēmuši piepildīt sapni un apceļot šo valsti, gan arī tiem, kuri Itālijā saskata izcilas uzņēmējdarbības sadarbības iespējas. Itāļu valodas kursi būs lieliska iespēja visiem ne tikai papildināt savas svešvalodu zināšanas, bet arī izzināt vienu no pasaules krāšņākajām un iedvesmojošākajām kultūrām. Itāļu valodu piedāvājam apgūt individuālajos kursos, kā arī grupu nodarbībās, kas notiek darbadienu vakaros. Ja vēlies itāļu valodu apgūt sev ērtā laikā un vietā, piedāvājam iespēju izmantot e-mācības. Izmantojot šo mācību metodi, varēsi pielāgot mācību ritmu un tempu savām iespējām un vajadzībām. Itāļu valodas kursi e-mācību formātā ir ļoti ērti tiem, kuri prot izmantot katru savu minūti, jo e-mācību vide ir pieejama nepārtraukti – nepieciešams vien dators ar interneta pieslēgumu. Ja vēlies būt kontaktā ar pasniedzēju, bet tomēr mācīties attālināti, piemēroti būs itāļu valodas kursi Skype vidē, kas ļaus sazināties ar mācībspēku tev vēlamā laikā un vietā.

Patentēta metode efektīvām mācībām

Kāpēc mācību centra Skrivanek itāļu valodas kursi pieaugušajiem ir tik efektīvi? Jo tikai šeit tiek izmantota īpašā un unikālā EFFECTO mācību metode efektīvākai svešvalodas apguvei, kas izstrādāta Skrivanek Holding SE grupas valodu skolām visā pasaulē. Šī patentētā metode ir tik aizraujoša, ka padara mācību apguvi daudz interesantāku, studenti ir motivētāki mācīties un tādejādi valodu apguves rādītāji būtiski uzlabojas. Veiksmīgas valodu mācības pamatā ir viena būtiska patiesība – valodu var iemācīties, tajā runājot, tāpēc mācību procesā mēs uzsvaru liekam uz valodas izmantošanu praktiskās situācijās – mazāk teorijas un vairāk prakses! Lai itāļu valodas kursi noritētu sekmīgi, mācību plānus un tematus izstrādājam atbilstoši grupas dalībnieku interesēm un vēlmēm, arī paši itāļu valodas kursi notiek draudzīgā atmosfērā un pievilcīgā vidē. Raitai itāļu valodas apguvei studentiem ļaujam strādāt pāros un grupās, turklāt mācībās izmantojam dažādus uzdevumus, tostarp aizraujošas spēles, liekam arī minēt mīklas, piedalīties šarādēs, kā arī citās motivējošās aktivitātēs.

Itāļu valoda iesācējiem

Visticamāk, vārdus un pat frāzes itāļu valodā jau zini, pat, ja neesi mācījies itāļu valodu. Mūzikas pasaules leksika balstās itāļu valodā, ikdienā mēs sasveicināmies ar itāļu ciao jeb čau!, turklāt itāļu valoda ir veidojusies uz latīņu valodas bāzes. Itāļu valoda iesācējiem var šķist gana vienkārša, jo vārdi ir atpazīstami. Tomēr tieši tāpat kā visas pārējās valodas arī itāļu valoda prasa nopietnu attieksmi. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties kursus, kuros pasniedzējs domā, dzīvo un elpo itāliski. Mācību centrā Skrivanek itāļu valodu māca pieredzējuši pasniedzēji no Itālijas, kuri spēs iemācīt un parādīt valodas īsto garšu. Turklāt itāļu valodai ir būtiskas arī intonācijas, un kurš vēl spēs tās iemācīt labāk par dzimtās valodas runātāju no Itālijas?

Lai veiksmīgi apgūtu svešvalodu, ir jāzina, kāpēc tā būs vajadzīga. Un, kad atrasta īstā motivācija, tad tikai atlicis tāds sīkums – jāatrod, kur tiek mācīta itāļu valoda iesācējiem. Ja vēlies apgūtu itāļu valodu no nulles, tad visprātīgāk no sākuma būtu strādāt tiešā sadarbībā ar pasniedzēju, un tam lieliski noderēs gan individuālie itāļu valodas kursi, gan mācības grupā.

Lai veiksmīgi iegūtu un nostiprinātu itāļu valodas pamatus, mācību centra Skrivanek itāļu valodas kursi iesācējiem tiek organizēti pārdomāti, pievēršot uzmanību tam, lai students varētu izjust un iemācīties visas valodas nianses. Pavisam noteikti jau no pašām pirmajām nodarbībām būs daudz jārunā, lai valodas pamati nostiprinātos un veidotos pareiza izruna. Būs arī daudz jāklausās, lai saprastu, ko tev stāstīs satiktie itāļi – tam lieti noderēs TV pārraides un dažādi YouTube ieraksti. Apgūsi arī lasīšanu un rakstīšanu itāļu valodā. Ja gribi apgūt itāļu valodu, tevi gaidīs itāļu valodas kursi mācību centrā Skrivanek!

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!

Lejupielādē bezmaksas itāļu valodas sarunvārdnīcu!