Itāļu valodas kursi

Sākums » VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM » Itāļu valodas kursi

Itālija ir daudzu ģeniālu aktieru, arhitektu, auto ražotāju, dziedātāju, gleznotāju, izgudrotāju, komponistu, modes mākslinieku, pētnieku un režisoru dzimtene. Ja vēlies savu profesionālo izaugsmi saistīt ar radošām nozarēm, esi itāļu virtuves cienītājs vai tuvāko atvaļinājumu vēlies pavadīt saulainajā Apenīnu pussalā, tev noteikti ir nepieciešamas itāļu valodas zināšanas!

Itāļu valoda ir valsts valoda Itālijā, Sanmarīno, Šveicē, Vatikānā, un tajā runā daļa Eritrejas, Francijas, Horvātijas, Lībijas, Maltas, Monako, Slovēnijas un Somālijas iedzīvotāju. Lielākās itāļu valodā runājošās imigrantu kopienas dzīvo Argentīnā, ASV, Austrālijā, Brazīlijā, Čīlē un Kanādā.

Itāļu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimes romāņu valodu grupai, un tā ir dzimtā valoda aptuveni 65 miljoniem cilvēku.

Itāļu valodas pirmsākumi meklējami pirms mūsu ēras 1. gadsimta, kad tā attīstījās no latīņu sarunvalodas, kas bija Senās Romas impērijas oficiālā valoda.

Itāļu valodā ir vairāki dialekti, kas ļoti atšķiras cits no cita, un dažkārt runātājiem ir grūti saprasties. Piemēram, Sicīlijas dialektu daži lingvisti uzskata par atsevišķu valodu.

Ilgu laiku nebija izveidota itāļu literārā valoda, un rakstnieki rakstīja katrs savā reģionālajā dialektā.

Šobrīd itāļu literārās valodas pamatā ir Toskānas (Florences) dialekts, ko 13.–14. gadsimtā nostiprināja rakstnieki Dante Aligjēri (Dante Alighieri), Džovanni Bokačo (Giovanni Boccaccio) un Frančesko Petrarka (Francesco Petrarch).

Populārākie valodu kursi

 • -15% Skrivanek angļu valodas kursi privātpersonām, B1 zināšanu līmenis

  ANGĻU VALODA B1 (VAKARĀ)

  320  272 
  Pieteikties
 • Individuālie itāļu valodas kursi, Skrivanek Baltic

  INDIVIDUĀLIE ITĀĻU VALODAS KURSI

  45 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek itāļu valodas kursi iesācējiem

  ITĀĻU VALODA A1 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek itāļu valodas kursi A2 zināšanu līmenis

  ITĀĻU VALODA A2 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties

Kādēļ apgūt itāļu valodu?

 • Itāļu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 65 miljoniem cilvēku.
 • Ja esi klasiskās literatūras cienītājs, itāļu valodas zināšanas ļaus baudīt oriģinālvalodā tādu slavenu autoru kā Dantes Aligjēri, Džakomo Leopardi (Giacomo Leopardi), Džovanni Bokačo, Ludvika Ariosto (Ludoviko Ariosto), Frančesko Petrarkas un daudzu citu darbus.
 • Itāļi ir līderi kulinārijas un konditorejas mākslā, interjera dizainā, modē, grafiskajā dizainā, arhitektūrā un daudzās citās radošās nozarēs. Tādēļ, ja plāno karjeru kādā no minētajām nozarēm, itāļu valodas zināšanas būs būtiska priekšrocība.
 • Itālija ir pasaules ekonomiski attīstītāko valstu „Lielā astotnieka” jeb G8 dalībvalsts, tādēļ, ja meklē sadarbības partnerus Itālijā, itāļu valodas zināšanas ir ļoti svarīgas, jo vietējie uzņēmēji dod priekšroku darījumiem dzimtajā valodā.
 • Itāļu valodu uzskata par vienu no skaistākajām pasaules valodām. Pat neprotot itāļu valodu, var izbaudīt tās skanējumu.
 • Itāļu valodas fonētiskās rakstības dēļ to uzskata par vienu no vieglāk apgūstamajām svešvalodām.
 • Itālija ir tūristu iecienīts ceļojuma galamērķis. Tā ir slavena ar visu pasaules mīlētāju „svētceļojuma” vietu – Džuljetas māju (La casa di Giulietta) Veronā, Venēciju, ko veido 122 salas, kas savienotas ar 400 tiltiem, kā arī galvaspilsētu Romu, kurā atrodas lielākais Romas impērijas amfiteātris Kolizejs. Itālijas lepnums ir Florences Ufici Galerija (Galleria degli Uffizi), kas ir viens no vecākajiem un slavenākajiem mākslas muzejiem pasaulē, un tajā var aplūkot slaveno itāļu renesanses laika gleznotāju Džoto di Bondone (Giotto di Bondone), Sandro Botičelli (Sandro Botticelli), Leonardo da Vinči (Leonardo da Vinci), Rafaēla Sancio da Urbīno (Raffaello Sanzio da Urbino), Ticiāna Večellio (Tiziano Vecelli) un citu mākslinieku gleznas.
 • Itāļu valodas zināšanas ļaus tuvāk izprast Itālijas kultūru un sadzīvi.
 • Itāļu valoda būs noderīga visiem renesanses laika kultūras un vēstures pētniekiem, jo tieši Itālija ir renesanses rašanās centrs. Milānā, Florencē, Romā un citās Itālijas pilsētās dzīvoja un strādāja arī Leonardo da Vinči, kurš kā personība visspilgtāk ilustrē renesanses laika cilvēku un ir atzīts par vienu no diženākajiem cilvēces ģēnijiem.
 • Liela daļa klasisko operu un operešu ir sarakstīta tieši itāļu valodā, tādēļ, ja esi īsts Džakomo Pučīni (Giacomo Puccini), Džoakino Antonio Rosīni (Gioachino Antonio Rossini) vai Džuzepes Fortunīno Frančesko Verdi (Guiseppe Fortunino Francesco Verdi) daiļrades cienītājs, šīs valodas apgūšana sniegs tev lielisku iespēju saprast operas libretu bez tulka palīdzības,
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.
 • Apguvis itāļu valodu, varēsi palīdzēt to mācīties draugiem un ģimenei.

Itāļu valodas zināšanu līmenis

Nereti studenti pirms mācību uzsākšanas mums uzdod jautājumus: „Kā es varu zināt, vai man jāapgūst itāļu valoda grupā bez priekšzināšanām, vai jāpievienojas tiem, kuriem tās jau ir? Kā man noskaidrot valodas zināšanu līmeni?”

Valodu kursi Mācību centrā Skrivanek tiek rīkoti, grupās apvienojot studentus ar līdzīgu svešvalodas zināšanu līmeni. To nosaka, izmantojot Eiropas kopīgās pamatnostādnes valodu apguvei, kas svešvalodu zināšanas sadala sešos līmeņos.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!

Lejupielādē bezmaksas itāļu valodas sarunvārdnīcu!