Spāņu valodas kursi

Sākums » VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM » Spāņu valodas kursi

Spāņu valoda ir skanīga un dzīvespriecīga valoda, un Latvijā netrūkst cilvēku, kuri to vēlētos apgūt. Turklāt – pateicoties tiešajiem un biežajiem avioreisiem, saulainajā un viesmīlīgajā Spānijā var nokļūt vien dažu stundu laikā. Spāņu valoda ir lieliska izvēle, ja vēlies paplašināt savu redzesloku, jo spāņu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 400 miljoniem cilvēku – otrajā vietā pasaulē uzreiz pēc Ķīnā izplatītās mandarīnu valodas.

Spāņu valoda ir valsts valoda Spānijā un visās Centrālamerikas un Dienvidamerikas valstīs, izņemot Brazīliju, Franču Gviānu un Haiti. Tā ir populāra ASV (jo īpaši Arizonā, Kalifornijā, Kolorādo, Ņujorkā, Ņūmeksikā un Teksasā), Nīderlandes Antiļu salās un bijušajās Spānijas kolonijās Āfrikā (Gvinejā, Marokā, Rietumsahārā). Spāņu literārās valodas pamatā ir Kastīlijas dialekts. To saprot visi spāņu valodā runājošie.

Populārākie valodu kursi

 • -15% Skrivanek spāņu valodas kursi bez priekšzināšanām

  SPĀŅU VALODA A1 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek spāņu valodas kursi A2 zināšanu līmenim

  SPĀŅU VALODA A2 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek itāļu valodas kursi iesācējiem

  ITĀĻU VALODA A1 (VAKARĀ)

  380  323 
  Pieteikties
 • Individuālie spāņu valodas kursi, Skrivanek Baltic

  INDIVIDUĀLIE SPĀŅU VALODAS KURSI

  45 
  Pieteikties

Kādēļ apgūt spāņu valodu?

 • Spāņu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 400 miljoniem cilvēku.
 • Spāņu valoda ir otra runātākā valoda pasaulē pēc to cilvēku skaita, kuriem tā ir dzimtā valoda.
 • Ja meklē sadarbības partnerus Spānijā vai kādā Centrālamerikas, Dienvidamerikas valstī (izņemot Brazīliju, Franču Gviānu un Haiti), ASV, Nīderlandes Antiļu salās vai bijušajās Spānijas kolonijās Āfrikā (Gvinejā, Marokā, Rietumsahārā), spāņu valodas zināšanas ir ļoti svarīgas, jo vietējie uzņēmēji izvēlas sarunāties dzimtajā valodā.
 • Spāņu valodas zināšanas ir nepieciešamas ikvienam Eiropas viduslaiku vēstures, kā arī Amerikas pēc Kolumba perioda pētniekam, jo pirmie Jaunās pasaules atklājēji – konkistadori – bija spāņu un portugāļu izcelsmes iekarotāji un kolonizatori.
 • Spānija ir tūristu iecienīts ceļojuma galamērķis. Tā ir slavena ar iespaidīgo Alhambras pils ansambli; slavenā arhitekta Antonija Gaudi (Antoni Gaudí i Cornet) šedevru – Svētās Ģimenes baznīcu (Sagrada Familia) Barselonā, kas ir Spānijā lielākā un ievērojamākā Romas katoļu baznīca; vienu no katoļu iecienītākajām svētvietām – Santjago de Kompostelu (Santiago de Compostela) Galīsijā un daudziem citiem pasaules nozīmes kultūras pieminekļiem.
 • Spānija ir slavena ar tās nacionālās virtuves daudzveidību un kvalitāti – plašo sieru klāstu, vītināto gaļu, augļiem, jūras produktiem, paelju (paella), olīvām un, protams, vīniem.
 • Ja esi literatūras cienītājs, spāņu valodas zināšanas ļaus baudīt oriģinālvalodā tādu slavenu klasiķu darbus kā Migela de Servantesa Saavedras (Don Miguel de Cervantes Saavedra) romānu „Dons Kihots”, Federiko Garsijas Lorkas (Federico García Lorca) dzejas krājumu „Čigānu romances” un daudzus citus.
 • Ja interesējies par mākslu, spāņu valodas zināšanas noderēs, lasot Pablo Pikaso (Pablo Picasso), Fransisko Goijas (Francisco Goya) un Djego Velaskesa (Diego Velázquez) un daudzu citu izcilu spāņu izcelsmes mākslinieku biogrāfijas un daiļradi.
 • Spāņu valodas zināšanas palīdzēs skatīties oriģinālvalodā daudzas starptautiski atzītas filmas, kurās spēlē tādi spāņu vai latīņamerikāņu izcelsmes aktieri kā Antonio Banderass (Antonio Banderas), Penelope Krūza (Penélope Cruz) un Selma Hajeka (Salma Hayek).
 • Ja esi spāņu vai latīņamerikāņu izcelsmes dziedātāju, piemēram, Šakiras (Shakira Ripoll), Enrikes Iglesiasa (Enrique Iglesias) un Rikija Mārtina (Enrique Martín) cienītājs, varēsi saprast viņu dziesmu tekstus.
 • Ja esi kaislīgās salsas, tango un krāšņās flamenko dejas cienītājs, spāņu valodas zināšanas ļaus pilnīgāk izjust patieso dejas vēstījumu.
 • Ja pirms došanās uz Spāniju vai kādu Centrālamerikas vai Dienvidamerikas valsti (izņemot Brazīliju, Franču Gviānu un Haiti), kā arī ASV, Nīderlandes Antiļu salām, vai bijušajām Spānijas kolonijām Āfrikā (Gvineju, Maroku, Rietumsahāru) apgūsi kaut vai tikai biežāk lietotās pamatfrāzes spāņu valodā, tā būs būtiska priekšrocība, lai izbaudītu vietējo iedzīvotāju viesmīlību un iepazītu viņu sadzīvi.
 • Spāņu valodas fonētiskās rakstības dēļ to uzskata par vienu no vieglāk apgūstamajām svešvalodām.
 • Apgūstot spāņu valodu, tev būs vieglāk apgūt arī citas romāņu valodu grupas valodas – itāļu, portugāļu un franču valodu.
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.
 • Apguvis spāņu valodu, varēsi palīdzēt to mācīties draugiem un ģimenei.

Spāņu valodas zināšanu līmenis

Nereti studenti pirms mācību uzsākšanas mums uzdod jautājumus: „Kā es varu zināt, vai man jāapgūst spāņu valoda grupā bez priekšzināšanām, vai jāpievienojas tiem, kuriem tās jau ir? Kā man noskaidrot valodas zināšanu līmeni?”

Valodu kursi Mācību centrā Skrivanek tiek rīkoti, grupās apvienojot studentus ar līdzīgu svešvalodas zināšanu līmeni. To nosaka, izmantojot Eiropas kopīgās pamatnostādnes valodu apguvei, kas svešvalodu zināšanas sadala sešos līmeņos.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!

Lejupielādē bezmaksas spāņu valodas sarunvārdnīcu!