Spāņu valodas kursi

Home / VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM / Spāņu valodas kursi

Spāņu valoda ir skanīga un dzīvespriecīga valoda, un Latvijā netrūkst cilvēku, kuri to vēlētos apgūt. Turklāt – pateicoties tiešajiem un biežajiem avioreisiem, saulainajā un viesmīlīgajā Spānijā var nokļūt vien dažu stundu laikā. Spāņu valoda ir lieliska izvēle, ja vēlies paplašināt savu redzesloku, jo spāņu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 400 miljoniem cilvēku – otrajā vietā pasaulē uzreiz pēc Ķīnā izplatītās mandarīnu valodas.

Spāņu valoda ir valsts valoda Spānijā un visās Centrālamerikas un Dienvidamerikas valstīs, izņemot Brazīliju, Franču Gviānu un Haiti. Tā ir populāra ASV (jo īpaši Arizonā, Kalifornijā, Kolorādo, Ņujorkā, Ņūmeksikā un Teksasā), Nīderlandes Antiļu salās un bijušajās Spānijas kolonijās Āfrikā (Gvinejā, Marokā, Rietumsahārā). Spāņu literārās valodas pamatā ir Kastīlijas dialekts. To saprot visi spāņu valodā runājošie.

Populārākie valodu kursi:

 • Angļu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE ANGĻU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  45 
  Pieteikties
 • Individuālie spāņu valodas kursi, Skrivanek Baltic

  INDIVIDUĀLIE SPĀŅU VALODAS KURSI (90 min.)

  70 
  Pieteikties
 • Spāņu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE SPĀŅU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  63 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi B2 līmenim tiešsaistē darbadienu vakaros

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ B2 (AUGUSTA VAKAROS)

  280 
  Pieteikties

Kādēļ apgūt spāņu valodu?

 • Spāņu valoda ir dzimtā valoda aptuveni 400 miljoniem cilvēku.
 • Spāņu valoda ir otra runātākā valoda pasaulē pēc to cilvēku skaita, kuriem tā ir dzimtā valoda.
 • Ja meklē sadarbības partnerus Spānijā vai kādā Centrālamerikas, Dienvidamerikas valstī (izņemot Brazīliju, Franču Gviānu un Haiti), ASV, Nīderlandes Antiļu salās vai bijušajās Spānijas kolonijās Āfrikā (Gvinejā, Marokā, Rietumsahārā), spāņu valodas zināšanas ir ļoti svarīgas, jo vietējie uzņēmēji izvēlas sarunāties dzimtajā valodā.
 • Spāņu valodas zināšanas ir nepieciešamas ikvienam Eiropas viduslaiku vēstures, kā arī Amerikas pēc Kolumba perioda pētniekam, jo pirmie Jaunās pasaules atklājēji – konkistadori – bija spāņu un portugāļu izcelsmes iekarotāji un kolonizatori.
 • Spānija ir tūristu iecienīts ceļojuma galamērķis. Tā ir slavena ar iespaidīgo Alhambras pils ansambli; slavenā arhitekta Antonija Gaudi (Antoni Gaudí i Cornet) šedevru – Svētās Ģimenes baznīcu (Sagrada Familia) Barselonā, kas ir Spānijā lielākā un ievērojamākā Romas katoļu baznīca; vienu no katoļu iecienītākajām svētvietām – Santjago de Kompostelu (Santiago de Compostela) Galīsijā un daudziem citiem pasaules nozīmes kultūras pieminekļiem.
 • Spānija ir slavena ar tās nacionālās virtuves daudzveidību un kvalitāti – plašo sieru klāstu, vītināto gaļu, augļiem, jūras produktiem, paelju (paella), olīvām un, protams, vīniem.
 • Ja esi literatūras cienītājs, spāņu valodas zināšanas ļaus baudīt oriģinālvalodā tādu slavenu klasiķu darbus kā Migela de Servantesa Saavedras (Don Miguel de Cervantes Saavedra) romānu „Dons Kihots”, Federiko Garsijas Lorkas (Federico García Lorca) dzejas krājumu „Čigānu romances” un daudzus citus.
 • Ja interesējies par mākslu, spāņu valodas zināšanas noderēs, lasot Pablo Pikaso (Pablo Picasso), Fransisko Goijas (Francisco Goya) un Djego Velaskesa (Diego Velázquez) un daudzu citu izcilu spāņu izcelsmes mākslinieku biogrāfijas un daiļradi.
 • Spāņu valodas zināšanas palīdzēs skatīties oriģinālvalodā daudzas starptautiski atzītas filmas, kurās spēlē tādi spāņu vai latīņamerikāņu izcelsmes aktieri kā Antonio Banderass (Antonio Banderas), Penelope Krūza (Penélope Cruz) un Selma Hajeka (Salma Hayek).
 • Ja esi spāņu vai latīņamerikāņu izcelsmes dziedātāju, piemēram, Šakiras (Shakira Ripoll), Enrikes Iglesiasa (Enrique Iglesias) un Rikija Mārtina (Enrique Martín) cienītājs, varēsi saprast viņu dziesmu tekstus.
 • Ja esi kaislīgās salsas, tango un krāšņās flamenko dejas cienītājs, spāņu valodas zināšanas ļaus pilnīgāk izjust patieso dejas vēstījumu.
 • Ja pirms došanās uz Spāniju vai kādu Centrālamerikas vai Dienvidamerikas valsti (izņemot Brazīliju, Franču Gviānu un Haiti), kā arī ASV, Nīderlandes Antiļu salām, vai bijušajām Spānijas kolonijām Āfrikā (Gvineju, Maroku, Rietumsahāru) apgūsi kaut vai tikai biežāk lietotās pamatfrāzes spāņu valodā, tā būs būtiska priekšrocība, lai izbaudītu vietējo iedzīvotāju viesmīlību un iepazītu viņu sadzīvi.
 • Spāņu valodas fonētiskās rakstības dēļ to uzskata par vienu no vieglāk apgūstamajām svešvalodām.
 • Apgūstot spāņu valodu, tev būs vieglāk apgūt arī citas romāņu valodu grupas valodas – itāļu, portugāļu un franču valodu.
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām vidēji pelna vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.
 • Apguvis spāņu valodu, varēsi palīdzēt to mācīties draugiem un ģimenei.

Spāņu valodas kursi – apgūsti dzīvesprieka valodu

Ceļotājiem, kuri plāno doties uz valsti, kurā spāņu valoda ir valsts valoda, vai tā būtu Spānija, vai kāda no Dienvidamerikas valstīm, piemēram, Argentīna, vai Centrālamerikas valstīm – Meksika –, spāņu valodas pamatzināšanas ir gluži vai nepieciešamība, jo īpaši, ja ir vēlme doties ārpus lielajām pilsētām. Spāņu valodu ir vērts mācīties arī tad, ja plāno attīstīt savu karjeru un profesionālās prasmes, jo ikviena jauna svešvaloda paver jaunas iespējas, kur nu vēl tāda, kas ir dzimtā valoda aptuveni 400 miljoniem cilvēku! Mācību centra Skrivanek piedāvājumā ir spāņu valodas kursi dažādos formātos. Spāņu valodu ir iespējams apgūt gan grupu nodarbībās darbadienu vakaros Rīgas centrā, gan individuālās nodarbībās klātienē vai Skype vidē, kā arī izmantojot e-mācību platformu. Aizņemtajiem un steidzīgajiem īpaši noderīgas būs pēdējās divas iespējas, jo ar pasniedzēju ir iespējams sazināties tev piemērotā laikā un vietā, atliek vien pieslēgties mācību videi internetā un valodu varēsi apgūt no jebkuras vietas pasaulē. Lai spāņu valodas apguve būtu ātrāka un efektīvāka, piedāvājumā ir arī intensīvie spāņu valodas kursi vasaras mēnešos.

Spāņu valoda iesācējiem

Neatkarīgi no tā, vai tev spāņu valodā jau ir priekšzināšanas, vai arī vēlies sākt to apgūt no pamatiem, viens no svarīgākajiem jautājumiem, uz ko ir jārod atbilde, – kāpēc vēlies to apgūt. Ja ir skaidra motivācija, tavi centieni iemācīties šo valodu vainagosies panākumiem raitāk un vieglāk. Lai gan pašas pamata frāzes ir iespējams apgūt arī pašmācības ceļā, tomēr, ja vēlies runāt pareizi un viegli saprasties ar citiem šajā svešvalodā, krietni noderīgāki būs spāņu valodas kursi profesionāla pasniedzēja uzraudzībā. Mācību centra Skrivanek spāņu valodas kursi iesācējiem tiek rīkoti tā, lai studenti apgūtu spāņu valodas gramatikas pamatus un mācētu tos lietot praksē, attīstītu runas prasmes par vispārīgām tēmām, daudz klausītos, lai saprastu sarunbiedru, pilnveidotu lasīšanas prasmes un paplašinātu vārdu krājumu, kā arī iemācītos rakstīt spāņu valodā.

Efektīvākā metode valodu apguvei

Kāpēc mācību centra Skrivanek spāņu valodas kursi pieaugušajiem ir tik efektīvi? Tāpēc ka tikai šeit efektīvākai svešvalodas apguvei tiek izmantota unikāla mācību metode EFFECTO, kas ir izstrādāta Skrivanek Holding SE grupas valodu skolām visā pasaulē. Tās pamatā ir valodas izmantošana praktiskās situācijās, tāpēc, mācoties pēc šīs metodes, valodas apguve ir ātra un efektīva un pavisam drīz jau ir iespējams novērtēt rezultātu. Lai pilnveidotu praktiskās svešvalodas prasmes, kursos tiek izspēlēti dialogi un etīdes, kā arī tiek izmantotas dažādas spēles, mīklas un šarādes lieliskai laika pavadīšanai un valodas apgūšanai.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!

Lejupielādē bezmaksas spāņu valodas sarunvārdnīcu!