Angļu valodas kursi

Home / VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM / Angļu valodas kursi

Mūsdienās angļu valoda ir viena no populārākajām un pieprasītākajām valodām visā pasaulē. Angļu valoda ir dzimtā valoda 400 miljoniem cilvēku, un, ierēķinot visus angļu valodas pratējus, tā uzskatāma par otro izplatītāko valodu pasaulē. Eiropas Savienībā angļu valoda ir viena no oficiālajām iestāžu darba valodām.

Iemesli, kāpēc būtu nepieciešams apgūt angļu valodu, ir vairāki – šīs valodas zināšanas paaugstina konkurētspēju darba tirgū, paplašina redzesloku, ļauj dibināt starptautiskus kontaktus, kā arī lieti noder dažādu zināšanu apguvē.

Angļu valoda ir indoeiropiešu valodu saimes rietumģermāņu atzara valoda. Tajā aktīvi tiek izmantoti aptuveni 171 476 vārdi, no kuriem aptuveni puse ir lietvārdi, ceturtā daļa ir īpašības vārdi un aptuveni septītā daļa – darbības vārdi. Mūsdienās ir vairāki angļu valodas veidi, kam ir atšķirības gan izrunā, gan leksikā, gan gramatikā: britu angļu valoda, amerikāņu angļu valoda, Austrālijas angļu valoda, Kanādas angļu valoda u. c.

Populārākie angļu valodas kursi:

 • -50% Skrivanek angļu valodas kursi bez priekšzināšanām tiešsaistē

  ANGĻU VALODA A1 (PA DIENU) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  200 
  Pieteikties
 • -15% Angļu valodas kursi iesācējiem sestdienās

  ANGĻU VALODA A1 (SESTDIENĀS) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  272 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek angļu valodas kursi iesācējiem tiešsaistē darbadienu vakaros

  ANGĻU VALODA A1 (VAKARĀ) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  272 
  Pieteikties
 • -50% Skrivanek angļu valodas kursi tiešsaistē A2 zināšanu līmenim jūlija rītos

  ANGĻU VALODA A2 (PA DIENU) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  200 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek angļu valodas kursi tiešsaistē sestdienās, A2 zināšanu līmenis

  ANGĻU VALODA A2 (SESTDIENĀS) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  272 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek intensīvie angļu valodas kursi A2 zināšanu līmenim tiešsaistē

  ANGĻU VALODA A2 (VAKARĀ) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  272 
  Pieteikties
 • -50% Skrivanek angļu valodas kursi tiešsaistē B1 zināšanu līmenIS

  ANGĻU VALODA B1 (PA DIENU) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  200 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek angļu valodas kursi tiešsaistē sestdienās B1 zināšanu līmenim

  ANGĻU VALODA B1 (SESTDIENĀS) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  323 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek angļu valodas kursi tiešsaistē B1 zināšanu līmenis jūnija vakaros

  ANGĻU VALODA B1 (VAKARĀ) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  323 
  Pieteikties
 • -50% Skrivanek angļu valodas kursi tiešsaistē pa dienu b2 zināšanu ļīmenim

  ANGĻU VALODA B2 (PA DIENU) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  200 
  Pieteikties
 • -15% Skrivanek angļu valodas kursi tiešsaistē sestdienās B2 zināšanu līmenis

  ANGĻU VALODA B2 (SESTDIENĀS) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  323 
  Pieteikties
 • -15% Lietišķās angļu valodas kursi vakaros

  LIETIŠĶĀ ANGĻU VALODA B2 (VAKARĀ) ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ

  323 
  Pieteikties
 • Angļu valodas zināšanas veicina konkurētspēju darba tirgū.
 • Angļu valoda ir mūsdienu lingua franca, tā ir visizplatītākā saziņas valoda multikulturālās vidēs.
 • Populārākā valoda pasaulē, kurai piešķirts valsts valodas statuss, daudzviet to neoficiāli lieto arī kā otro saziņas valodu valstī.
 • Angļu valodu uzskata par zinātnes valodu. Tās zināšanas ir nepieciešamas katram pētniekam, jo sasniegumi zinātnē nav iespējami bez ārvalstu kolēģu pieredzes un jaunāko avotu izpētes.
 • Angļu valodas apguve ir salīdzinoši viegla, un tās lietošanas iespējām nav robežu.
 • Zinot angļu valodu, vairs nebūs jāpaļaujas uz mākslas vai dokumentālo kinofilmu, televīzijas raidījumu subtitriem vai dublāžu, jo tieši angļu valodā ir tapusi lielākā daļa Latvijā pieejamo kinofilmu un ārvalstu televīzijas raidījumu.
 • Angļu valodas zināšanas ne tikai sekmēs karjeras izaugsmi Latvijā, bet arī sniegs iespēju konkurēt ārvalstīs.
 • Angļu valodas zināšanas mainīs ārvalstu ceļojumu iespaidus, jo tā ir arī starptautiskā tūristu valoda, to zinošus cilvēkus atradīsi pat ļoti eksotiskās zemēs.
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām pelna vidēji vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.
 • Apguvis angļu valodu, varēsi palīdzēt to mācīties saviem draugiem un ģimenei.
 • Tā kā daudziem Latvijas iedzīvotājiem radi un draugi dzīvo ārvalstīs, angļu valodas zināšanas palīdzēs neapjukt ciemojoties, kā arī būs atbalsts saziņā ar mazākajiem radu un draugu bērniem, kuri nereti angļu valodu zina labāk nekā latviešu.

Angļu valodas kursi – pielāgoti ikviena vajadzībām

Lai angļu valodu vienlīdz viegli varētu apgūt gan iesācēji, gan studenti ar priekšzināšanām, mācību centrs Skrivanek piedāvā plašu mācību iespēju klāstu. Piedāvājumā ir angļu valodas kursi grupā, kā arī individuālie angļu valodas kursi. Iespējams apgūt ne tikai vispārīgo angļu valodu, bet arī padziļināti mācīties biznesa vai juridisko angļu valodu. Angļu valodas kursi grupā mācību centrā Skrivanek notiek darbadienās no rīta, dienas vidū, vakarā, kā arī sestdienās – ir iespējams izvēlēties savam dienas ritmam un noslodzei atbilstošāko grafiku. Piedāvājam arī iespēju studēt angļu valodu e-mācību veidā – patstāvīgi apgūt svešvalodu sev ērtā laikā, pielāgojot mācību tempu savām iespējām. Šis ir ērts risinājums aizņemtajiem un apzinīgajiem, jo e-mācību vide būs pieejama gan no darba datora, gan mājās, gan esot ceļā. Ir arī svešvalodu nodarbības Skype vidē – novatorisks un ērts risinājums, kas ļauj sazināties ar pasniedzēju studentam vēlamā laikā un vietā, jo ir nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu. Valodu nodarbības Skype tiek rīkotas, ņemot vērā studenta ikdienas grafiku. Savukārt, ja ir vēlme apgūt angļu valodu valstīs, kur runā angliski, mācību centra Skrivanek piedāvājumā ir arī angļu valodas kursi ārzemēs.

Mēs apzināmies, ka mūsu piedāvājumā ir labākie angļu valodas kursi Rīgā, tāpēc ar īpašu atbildību attiecamies pret mūsu studentiem. Ja tu vēl tikai domā par iespēju uzlabot savas angļu valodas zināšanas, mācību centrs Skrivanek piedāvā tiešsaistē novērtēt savu angļu valodas zināšanu līmeni: šis tests ļaus noteikt, kura grupa būtu atbilstošākā tavam zināšanu līmenim.

Efektīva mācību metode

Kāpēc mācību centra Skrivanek angļu valodas kursi pieaugušajiem ir visefektīvākie? Jo mēs izmantojam pašu izstrādātu īpašo un unikālo EFFECTO metodi efektīvākai svešvalodas apguvei. Izmantojot šo patentēto metodi, valodu apguves rādītāji būtiski uzlabojas, turklāt tā ir tik aizraujoša, ka studenti kļūst daudz motivētāki mācīties. Šīs metodes pamatā ir valodas izmantošana praktiskās situācijās – mazāk teorijas un vairāk prakses! Arī mācībās uzsveram aktīvo valodas prasmju (runāšanas un rakstīšanas) attīstīšanu, jo reālajā dzīvē jau būs jāsarunājas, nevis jāpilda uzdevumi darba burtnīcās. Lai angļu valodas kursi noritētu raiti, mācību plāni un temati tiek izstrādāti saskaņā ar konkrētās grupas dalībnieku interesēm, svešvalodu apguve notiek ērtā vidē un draudzīgā gaisotnē. Lai varētu praktiski lietot valodu, studenti strādā gan pāros, gan grupās, turklāt mācībās tiek izmantoti dažādi uzdevumi, spēles, mīklas, šarādes un citas aizraujošas aktivitātes.

Angļu valoda iesācējiem

Vissvarīgākais un galvenais elements veiksmīgai svešvalodas apguvei ir pareizā motivācija, un angļu valodas kursi nav izņēmums. Taču ar spēcīgu vēlmi vien nepietiks, un te palīgā nāks mācību centra Skrivanek piedāvātie angļu valodas kursi Rīgas centrā. Kā liecina mūsu vairāk nekā 25 gadus ilgā pieredze, valodas pamatus vislabāk ir ielikt ar pasniedzēja palīdzību, tāpēc angļu valodas kursi iesācējiem grupā (A1 līmenis) vai arī individuālie angļu valodas kursi būs vispiemērotākie.

Lai veiksmīgi iegūtu un nostiprinātu angļu valodas pamatus, mācību centra Skrivanek angļu valodas kursi iesācējiem tiek rīkoti daudzpusīgi un atraktīvi. Kursu laikā apgūsi angļu valodas gramatikas pamatus, kā arī iemācīsies to lietot praksē, paplašinot un nostiprinot savu vārdu krājumu. Jau no pirmajām nodarbībām daudz runāsi, lai attīstītu prasmes izteikties par vispārīgiem tematiem, kā arī daudz klausīsies, lai varētu saprast tekstu ierakstā, piemēram, skatoties TV vai YouTube video. Protams, iemācīsies arī rakstīt angļu valodā, lai saziņa neaprobežotos tikai ar runāšanu vien. mācību centrs Skrivanek ir vieta, kur angļu valodu māca īsti profesionāļi. Ieliec savai angļu valodai stabilus pamatus pie mums!

Interesanti par angļu valodu

 • Angļu valodā visbiežāk vārdi sākas ar līdzskani “s”.
 • Biežāk lietotais patskanis angļu valodā ir “e” – 11% angļu valodas veido tikai patskanis “e” vien.
 • Katras divas stundas angļu valoda top bagātāka par vienu jaunu vārdu.
 • Katru gadu angļu valodas vārdnīcai tiek pievienoti ap 4 tūkstoši jaunu vārdu.
 • Amerikas Savienotajās Valstīs nav oficiālās valsts valodas.
 • Angļu valoda ir vienīgā valoda pasaulē, kuras kopšanai nav izveidota neviena organizācija, kas oficiāli rūpētos par vispasaules angļu valodas lietojumu, vārdu krājumu un gramatiku.
 • Amerikas Savienotajās Valstīs ir 24 angļu valodas dialekti.
 • “Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanocoiosis” ir garākais vārds angļu valodā.
 • “Go!” ir īsākais teikums angļu valodā.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!