Angļu valodas kursi

Home / VALODU KURSI PRIVĀTPERSONĀM / Angļu valodas kursi

Populārākie angļu valodas kursi:

 • ANGĻU VALODAS SARUNU KLUBS TIEŠSAISTĒ

  13 
  Pieteikties
 • Individuālie angļu valodas kursi, Skrivanek Baltic

  INDIVIDUĀLIE ANGĻU VALODAS KURSI (90 min.)

  51 
  Pieteikties
 • Angļu valodas kursi Skype vidē

  INDIVIDUĀLIE ANGĻU VALODAS KURSI ATTĀLINĀTI TIEŠSAISTĒ (90 min.)

  45 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi A2 līmenim klātienē

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ A2 (AUGUSTA VAKAROS)

  330 
  Pieteikties
 • Skrivanek intensīvie angļu valodas kursi A2 zināšanu līmenim klātienē jūlija darbadienu vakaros

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ A2 (JŪLIJA VAKAROS)

  330 
  Pieteikties
 • Skrivanek intensīvie angļu valodas kursi B1 Rīgas centrā jūnija vakaros

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI KLĀTIENĒ B1 (JŪNIJA VAKAROS)

  330 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi iesācējiem tiešsaistē, darbadienu vakaros

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ A1 (JŪNIJA VAKAROS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi A2 līmenim tiešsaistē darbadienu vidū

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ A2 (AUGUSTA RĪTOS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek Baltic angļu valodas kursi A2 zināšanu līmenim darbadienu vakaros Zoom platformā

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ A2 (JŪNIJA RĪTOS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek-Baltic-intensivie-anglu-valodas-kursi-B1-tiessaiste-augusta-vakaros

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ B1 (AUGUSTA VAKAROS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek angļu valodas kursi B2 zināšanu līmenim Zoom platformā sestdienās

  INTENSĪVIE ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ B2 (JŪLIJA RĪTOS)

  280 
  Pieteikties
 • Skrivanek intensīvie angļu valodas kursi B2 zināšanu līmenim tiešaistes platformā Zoom jūlija darbadienu vakaros

  INTENSĪVIE LIETIŠĶĀS ANGĻU VALODAS KURSI TIEŠSAISTĒ B2 (JŪLIJA VAKAROS)

  350 
  Pieteikties

Kāpēc mācīties angļu valodu?

 • Angļu valoda ir mūsdienu lingua franca – visizplatītākā saziņas valoda multikulturālās vidēs.
 • Angļu valodas apguve ir salīdzinoši viegla, un tās lietošanas iespējām nav robežu.
 • Angļu valodas zināšanas ne tikai sekmēs karjeras izaugsmi Latvijā, bet arī sniegs iespēju konkurēt ārvalstīs.
 • Populārākā valoda pasaulē, kurai piešķirts valsts valodas statuss, daudzviet to neoficiāli lieto arī kā otro saziņas valodu valstī.
 • Angļu valodu uzskata par zinātnes valodu. Tās zināšanas ir nepieciešamas katram pētniekam, jo sasniegumi zinātnē nav iespējami bez ārvalstu kolēģu pieredzes un jaunāko avotu izpētes.
 • Pagājušajā gadsimtā angļu valodā rakstīto zinātnisko darbu skaits ir sācis atsvērt pētnieku dzimtajā valodā rakstīto darbu skaitu. Šī iemesla dēļ angļu valodas zināšanas ir neticami svarīgas tiem, kas strādā zinātnes jomā.
 • Angļu valoda tiek izmantota arī kā aviācijas datoru, diplomātijas un tūrisma valoda visā pasaulē. Svešvalodas zināšanas palielina izredzes iegūt labu darbu daudznacionālā uzņēmumā savā mītnes valstī vai atrast darbu ārzemēs.
 • Angļu valoda ir mediju industrijas valoda. Zinot angļu valodu, vairs nebūs jāpaļaujas uz mākslas vai dokumentālo kinofilmu, televīzijas raidījumu subtitriem vai dublāžu, jo tieši angļu valodā ir tapusi lielākā daļa Latvijā pieejamo kinofilmu un ārvalstu televīzijas raidījumu. Angļu valodas zināšanas ļauj visu paaudžu cilvēkiem baudīt savas iecienītākās grāmatas, dziesmas, filmas un TV pārraides oriģinālvalodā.
 • Angļu valodas prasmes mainīs ārvalstu ceļojumu iespaidus, jo tā ir arī starptautiskā tūristu valoda, to zinošus cilvēkus atradīsi pat ļoti eksotiskās zemēs.
 • Ir pierādīts, ka cilvēki ar svešvalodu zināšanām pelna vidēji vairāk nekā cilvēki bez svešvalodu zināšanām.
 • Apguvis angļu valodu, varēsi palīdzēt to mācīties saviem draugiem un ģimenei.
 • Tā kā daudziem Latvijas iedzīvotājiem radi un draugi dzīvo ārvalstīs, angļu valodas prasmes palīdzēs neapjukt ciemojoties, kā arī būs atbalsts saziņā ar mazākajiem radu un draugu bērniem, kuri nereti angļu valodu zina labāk nekā latviešu.
Angļu valodas kursi Rīgā
Angļu valodas kursi valodu skolā Skrivanek
Angļu valodas kursi dažādiem zināšanu līmeņiem

Kādi angļu valodas kursu veidi pieejami privātpersonām?

Lai angļu valodu vienlīdz viegli varētu apgūt gan iesācēji, gan studenti ar priekšzināšanām, mācību centrs Skrivanek piedāvā plašu mācību iespēju klāstu. Piedāvājumā ir angļu valodas kursi grupā, kā arī individuālie angļu valodas kursi. Iespējams apgūt vispārīgo angļu valodu, vai padziļināti mācīties biznesa vai juridisko angļu valodu.

Mācības grupā

Angļu valodas kursi grupā mācību centrā Skrivanek notiek darbadienās no rīta, dienas vidū, vakarā, un arī sestdienās – ir iespējams izvēlēties savam dienas ritmam un noslodzei atbilstošāko grafiku. Grupu nodarbībās valodas apguvei tiek izmantotas dažādas metodoloģijas – runāšana, klausīšanās un lasīšana. Kopā ar citiem grupas dalībniekiem tiek veidoti dialogi, diskusijas par dažādām tēmām: ceļojumi, darbs, izglītība, kultūra, ēdieni. Tā ir lieliska iespēja apgūt valodu interesantā un patīkamā gaisotnē. Mācības notiek Skrivanek biroja telpās Rīgas centrā. Karstie dzērieni un autostāvvieta  klientiem pieejama bez maksas.

Angļu valodas kursi tiešsaistē

Piedāvājam arī iespēju studēt angļu valodu e-mācību veidā – patstāvīgi apgūt svešvalodu sev ērtā laikā, pielāgojot mācību tempu savām iespējām. Šis ir ērts risinājums aizņemtajiem un apzinīgajiem, jo e-mācību vide būs pieejama gan no darba datora, gan mājās, gan esot ceļā. Ir arī svešvalodu nodarbības tiešsaistē  (Zoom platformā vai citā tiešsaistes rīkā) – novatorisks un ērts risinājums, kas ļauj sazināties ar pasniedzēju studentam vēlamā laikā un vietā, jo ir nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu. Valodu nodarbības tiešsaistē tiek rīkotas, ņemot vērā studenta ikdienas grafiku.

Angļu valodas apguve ārzemēs

Ja ir vēlme apgūt angļu valodu valstīs, kur runā angliski, mācību centra Skrivanek piedāvājumā ir arī angļu valodas kursi ārzemēs.

Mēs apzināmies, ka mūsu piedāvājumā ir labākie angļu valodas kursi Rīgā, tāpēc ar īpašu atbildību attiecamies pret mūsu studentiem. Ja tu vēl tikai domā par iespēju uzlabot savas angļu valodas zināšanas, mācību centrs Skrivanek piedāvā tiešsaistē novērtēt bez maksas savu angļu valodas zināšanu līmeni: šis tests ļaus noteikt, kura grupa būtu atbilstošākā tavam zināšanu līmenim.

Individuāli angļu valodas kursi

Mācību centrā Skrivanek ir pieejami individuālie angļu valodas kursi pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem. Individuāli angļu valodas kursi ir ļoti efektīvi, jo nodarbības laikā pasniedzējs visu nodarbības laiku un uzmanību velta tikai vienam valodas apguvējam. Kopā ar pasniedzēju tiek veidoti dialogi, apgūta valodas gramatika un praktiskā lietošana. Valodas apguve, mācoties individuāli, vēlamais rezultāts tiek sasniegts īsākā laika periodā, kā apmeklējot angļu valodas kursus grupā. Kā arī, nodarbību laiku, intensitāti un vietu nosaki Tu pats!

Efektīva mācību metode

Kāpēc Skrivanek angļu valodas kursi pieaugušajiem ir visefektīvākie? Jo mēs izmantojam pašu izstrādātu īpašo un unikālo EFFECTO metodi efektīvākai svešvalodas apguvei. Izmantojot šo patentēto metodi, valodu apguves rādītāji būtiski uzlabojas, turklāt tā ir tik aizraujoša, ka studenti kļūst daudz motivētāki mācīties. Šīs metodes pamatā ir valodas izmantošana praktiskās situācijās – mazāk teorijas un vairāk prakses! Arī mācībās uzsveram aktīvo valodas prasmju (runāšanas un rakstīšanas) attīstīšanu, jo reālajā dzīvē jau būs jāsarunājas, nevis jāpilda uzdevumi darba burtnīcās. Lai angļu valodas apguve noritētu raiti, mācību plāni un temati tiek izstrādāti saskaņā ar konkrētās grupas dalībnieku interesēm, svešvalodu apguve notiek ērtā vidē un draudzīgā gaisotnē. Lai varētu praktiski lietot valodu, studenti strādā gan pāros, gan grupās, turklāt mācībās tiek izmantoti dažādi uzdevumi, spēles, mīklas, šarādes un citas aizraujošas aktivitātes.

Angļu valoda iesācējiem

Vissvarīgākais un galvenais elements veiksmīgai svešvalodas apguvei ir pareizā motivācija, un angļu valodas kursi nav izņēmums. Taču ar spēcīgu vēlmi vien nepietiks, un te palīgā nāks Skrivanek angļu valodas kursi Rīgas centrā. Kā liecina mūsu vairāk nekā 25 gadus ilgā pieredze, valodas pamatus vislabāk ir ielikt ar pasniedzēja palīdzību, tāpēc angļu valodas kursi iesācējiem grupā (A1 līmenis) vai arī individuālie angļu valodas kursi ir vispiemērotākie.

Lai veiksmīgi iegūtu un nostiprinātu angļu valodas pamatus, mācību centra Skrivanek angļu valodas kursi iesācējiem tiek rīkoti daudzpusīgi un atraktīvi. Kursu laikā apgūsi gramatikas pamatus, kā arī iemācīsies to lietot praksē, paplašinot un nostiprinot savu vārdu krājumu. Jau no pirmajām nodarbībām daudz runāsi, lai attīstītu prasmes izteikties par vispārīgiem tematiem un daudz klausīsies, lai varētu saprast tekstu ierakstā, piemēram, skatoties TV vai YouTube video. Protams, iemācīsies arī rakstīt angļu valodā, lai saziņa neaprobežotos tikai ar runāšanu vien. Mācību centrs Skrivanek ir vieta, kur svešvalodas māca īsti profesionāļi. Ieliec savai angļu valodai stabilus pamatus pie mums!

Angļu valodas kursi bērniem un pusaudžiem

Mācību centrā Skrivanek ir pieejami ne tikai angļu valodas kursi pieaugušajiem, bet arī bērniem un pusaudžiem.

Bērniem nodarbības notiek sestienās nelielās grupās, kas tiek sakomplektētas atbilstoši vecuma grupai un zināšanu līmenim. Šo nodarbību laikā tiek izmantotas pavisam atšķirīgas metodikas, angļu valodas kursi ir ļoti interaktīvi, bērni apgūst valodu dziedot, dejojot, spēlējot spēles, risinot krustvārdu mīklas, izzinot tās tēmas, kas bērnus attiecīgajā vecumā spēj aizraut. Nodarbībās ir lieliska iespēja satikt savus vienaudžus, iegūt jaunus rotaļu biedrus un draugus.

Angļu valodas kursi pusaudžiem un jauniešiem ir lieliska iespēja paaugstināt savu valodas zināšanu līmeni papildus valodas mācībām skolā vai citā mācību iestādē. Kursos tiek nostiprinātas zināšanas gramatikā, lasītprasmē, praktiskā valodas lietošanā. Nodarbību laikā tiek veidoti dialogi, diskusijas par jauniešiem aktuālām tēmām – mūsdienu tehnoloģijām, nākotnes izglītību, profesiju, darba iespējām, mūziku, mākslu. Nodarbības notiek individuāli vai nelielās grupās, atbilstoši valodas zināšanu līmenim, vajadzībām, kādēļ tiek apmeklēti angļu valodas kursi. Ja ir nepieciešamība, jaunieši tiek gatavoti skolas angļu valodas eksāmenam, kā arī iestājeksāmenam izvēlētajā augstskolā.

Cik ātri var iemācīties angļu valodu?

Valodas apguvei nepieciešamais laiks katram var būt ļoti individuāls. Nepietiek vien ar vēlmi apgūt valodu, ir jābūt motivācijai, vēlmei, laikam, un galvenais – ir jāiegulda milzu darbs. Cik ilgā laikā var apgūt angļu valodu?

Tas ir atkarīgs no:

 • esošā valodas zināšanu līmeņa;
 • valodas zināšanu līmeņa, ko vēlies sasniegt;
 • valodām, kurās jau runā;
 • cik nopietni uztversi studijas;
 • cik daudz praktiski lietosi valodu;
 • cik viegli Tev padodas valodu apguve.

Noteikti būtu nepieciešams mācīties angļu valodu vairākas reizes nedēļā, izmantojot dažādas pieejas valodas apguvei. Vajadzētu apmeklēt angļu valodas kursus, lasīt grāmatas un skatīties filmas angļu valodā, praktizēt valodu ikdienā, papildināt vārdu krājumu.

Ja tev jau ir priekšzināšanas vai tu runā vēl kādā no ģermāņu valodām (vācu, spāņu vai franču), tev būs daudz vieglāk iemācīties angļu valodu un sasniegt sev vēlamo rezultātu. Pētījumi liecina, ka mācoties angļu valodu vismaz piecas stundas dienā septiņas dienas nedēļā, gada laikā no iesācēja iespējams kļūt par akadēmiskā līmeņa valodas lietotāju.

Citi valodu kursi

Mācību centrs Skrivanek piedāvā arī citu valodu (krievu, vācu, zviedru, norvēģu, dāņu, spāņu, itāļu, franču u.c.) kursus, gan grupās, gan individuāli, fiziskām personām un arī korporatīvajiem klientiem. Nodarbības notiek gan klātienē, gan attālināti. Mūsu pasniedzēji ir profesionāļi ar lielu darba pieredzi, kā arī tiek piesaistīti pasniedzēji no ārvalstīm, kuriem izvēlētā svešvaloda ir dzimtā valoda. Mcību programmas ir iespējamas visiem zināšanu līmeņiem.

Mūsdienās angļu valoda ir viena no populārākajām un pieprasītākajām valodām visā pasaulē. Tā ir dzimtā valoda 400 miljoniem cilvēku, un, ierēķinot visus angļu valodas pratējus, tā uzskatāma par otro izplatītāko valodu pasaulē. Eiropas Savienībā angļu valoda ir viena no oficiālajām iestāžu darba valodām.

Iemesli, kāpēc būtu nepieciešams apgūt angļu valodu, ir vairāki – šīs valodas zināšanas paaugstina konkurētspēju darba tirgū, paplašina redzesloku, ļauj dibināt starptautiskus kontaktus un lieti noder dažādu zināšanu apguvē.

Angļu valoda ir indoeiropiešu valodu saimes rietumģermāņu atzara valoda. Tajā aktīvi tiek izmantoti aptuveni 171 476 vārdi, no kuriem aptuveni puse ir lietvārdi, ceturtā daļa ir īpašības vārdi un aptuveni septītā daļa – darbības vārdi. Mūsdienās ir vairāki angļu valodas veidi, kam ir atšķirības gan izrunā, gan leksikā, gan gramatikā: britu angļu valoda, amerikāņu angļu valoda, Austrālijas angļu valoda, Kanādas angļu valoda u. c.

Interesanti par angļu valodu

 • Angļu valodā visbiežāk vārdi sākas ar līdzskani “s”.
 • Biežāk lietotais patskanis angļu valodā ir “e” – 11% angļu valodas veido tikai patskanis “e” vien.
 • Katras divas stundas angļu valoda top bagātāka par vienu jaunu vārdu.
 • Katru gadu angļu valodas vārdnīcai tiek pievienoti ap 4 tūkstoši jaunu vārdu.
 • Amerikas Savienotajās Valstīs nav oficiālās valsts valodas.
 • Angļu valoda ir vienīgā valoda pasaulē, kuras kopšanai nav izveidota neviena organizācija, kas oficiāli rūpētos par vispasaules angļu valodas lietojumu, vārdu krājumu un gramatiku.
 • Amerikas Savienotajās Valstīs ir 24 angļu valodas dialekti.
 • “Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanocoiosis” ir garākais vārds angļu valodā.
 • “Go!” ir īsākais teikums angļu valodā.

Vēlies uzdot jautājumu? Raksti mums!