FOCUS – svešvalodu zināšanu audits

Home / FOCUS – svešvalodu zināšanu audits

Valodu auditi

Ātrs un efektīvs veids Jūsu darbinieku un kandidātu valodas prasmju novērtēšanai

Kas ir audita rīks FOCUS?

FOCUS ir moderna tiešsaistes platforma, kas palīdz uzņēmumiem pārbaudīt kandidātu un darbinieku valodu prasmes. Valodu audits ir pieejams vairāk nekā 30 valodās un ļauj pārbaudīt piecas valodu prasmes: gramatiku un leksiku, lasīšanu, rakstīšanu un runāšanu.

Ar FOCUS viss notiek attālināti – piekļuves pievienošana aizņem tikai vienu minūti, pēc kuras kandidāts saņem saiti un var veikt pārbaudījumu nekavējoties, turklāt pilnīgi attālināti. Rezultāti, kuru pamatā ir CEFR skala (A1–C1), ir pieejami tūlīt pēc pārbaudījuma veikšanas vai 24 līdz 48 stundu laikā: tie tiek automātiski nosūtīti salasāma ziņojuma veidā, tiem seko ieteikumi turpmākajām mācībām.

 

Iespēja verificēt vairākus cilvēkus vienlaikus

Ietaupiet laiku un samaziniet valodas prasmju novērtēšanas izmaksas – platforma ir pieejama 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā no jebkuras vietas pasaulē.

Rezultāti sagaidāmi 24 stundu laikā

Rezultāti ir pieejami tūlīt pēc pārbaudījuma veikšanas (lasīšana, leksika un gramatika) vai 24 līdz 48 stundu laikā (runāšana un rakstīšana) pēc pārbaudījuma pabeigšanas.

Pārbaudījumi, kas piemēroti Jūsu vajadzībām

Izlemiet, kādu valodu prasmi vēlaties pārbaudīt katrai personai, kura veic pārbaudījumu, un personalizējiet saziņu ar šo personu! Ir iespējams arī izveidot uzdevumus un visus pārbaudījumus īpaši pielāgot Jūsu vajadzībām.

Straujāka attīstība

Izvēlieties pareizos darbiniekus savai komandai un nepieciešamo apmācību – Skrivanek valodu skola sagatavos apmācību, pamatojoties uz audita rezultātiem.

Standartizēts novērtējums

Standartizēts novērtējums, kura pamatā ir CEFR skala (A1–C1), ļauj viegli salīdzināt vairākus rezultātus, kā arī identificēt katras valodas kompetences atsevišķās stiprās un vājās puses.

Elastīgums

Maksājiet tikai par pasūtītajiem auditiem bez nekādām slēptām izmaksām vai minimālā pasūtāmo auditu skaita! Mēs piedāvājam vairākus sadarbības veidus, pat bez līguma parakstīšanas.

Auditu veidi

Vispilnīgākais audits, kas ietver 5 daļas (gramatika, leksika, lasīšana, rakstīšana, runāšana), ļaujot padziļināti pārbaudīt dažādas valodas kompetences un novērtēt valodas apguvi.

Rezultāti 24 līdz 48 stundu laikā.

Lieliski piemērots, lai pārbaudītu prasmes pats, piemēram, darba intervijas laikā. Tas var kalpot arī kā sākumposms, lai atlasītu tos labākos kandidātus vai darbiniekus, kuriem tiks veikta rakstīšanas un/vai runas prasmju pārbaude. Iespējamās daļas: gramatika, leksika, lasīšana.

Rezultāti pieejami uzreiz pēc pārbaudījuma veikšanas.

RAKSTĪŠANA +/- RUNĀŠANA: Papildinājums saīsinātajam auditam, ko bieži izmanto, lai pārbaudītu tikai konkrētas kandidātu vai darbinieku prasmes.

SAĪSINĀTS + RAKSTĪŠANA vai RUNĀŠANA: Svešvalodu prasmju pārbaude potenciālajiem un esošajiem darbiniekiem, kuru profesionālā darbība saistīta galvenokārt ar vienu no diviem saziņas veidiem – rakstīšanu vai runāšanu.

Rezultāti 24 līdz 48 stundu laikā.

30+ valodas

focus valodas

Kā FOCUS darbojas?

FOCUS ievērojami paātrina valodas pārbaudes procesu un atvieglo darbinieku kompetenču pārvaldību.

 • Tas sniedz iespēju pārliecināties, kādas ir platformas iespējas, un ļauj atlasīt pārbaudījumus, kas atbilst Jūsu uzņēmuma vajadzībām.
 • Tas nodrošina izraudzītajiem koordinatoriem vai personāla atlases speciālistiem piekļuvi visai informācijai vienā ērtā un lietotājam draudzīgā tiešsaistes sistēmā.
 • FOCUS ģenerē piekļuvi pārbaudījumiem atlasītajiem kandidātiem un darbiniekiem.
 • Pārbaudījuma rezultātus iegūst ne vēlāk kā 48 stundu laikā pēc pārbaudījuma veikšanas.
 • Iespējams ģenerēt pārskatus un veidot savus rezultātu apkopojumus, pārvaldot valodas zināšanas uzņēmumā.
FOCUS -testa process

Ko Jūs iegūstat, izvēloties FOCUS?

 • Īpašu informāciju par progresu

  Piekļuvi konkrētai informācijai par katra darbinieka valodu prasmju attīstību, gan par ikvienu individuāli, gan kolektīvi – kā kopēju pārskatu par visiem, kuri auditēti.

 • Valodu apmācību izvēli

  Pamatojoties uz detalizētiem rezultātiem, Jūs varat atlasīt tos komandas locekļus, kuri valodas apmācībai pieiet stratēģiski un kuriem tā ir noderīga.

 • Labāko kandidātu atlasi

  Darbā pieņemšanas procesā var atlasīt labākos darbiniekus komandai, tādējādi samazinot papildu valodas apmācībai nepieciešamo laiku un izmaksas.

 • Reālo ieguldījumu atmaksāšanās mēroga novērtējumu

  Iespējams objektīvi un precīzi novērtēt, cik lielā mērā atmaksājas ieguldījumi darbinieku valodu prasmju apmācībā un pilnveidošanā.

Noskaidrojiet, kā izskatītos Jūsu audits!

Pārbaudījumus FOCUS platformā var veikt jebkurā laikā un vietā, kas Jums ir ērta. Iesakām tos veikt savā datorā (izmantojot Google Chrome vai Mozilla Firefox), bet varat tos veikt arī mobilajās ierīcēs. Ja pārbaudījumā runāšanas daļa ir tiešsaistes formā, lūdzu, ņemiet vērā, ka to būs iespējams izpildīt, tikai izmantojot datoru vai mobilo ierīci, kurai ir Android operētājsistēma. Par iespējamiem runas daļas risināšanas veidiem uzzināsiet šīs sadaļas instrukciju lapā – ja Jūsu ierīce neatbilst prasībām, varēsiet aizvērt pārbaudījumu un atvērt to datorā vai mobilajā ierīcē ar ieteicamo pārlūkprogrammu un/vai operētājsistēmu.

Kā audits izskatās FOCUS platformā?

Kad piekļuve pārbaudījumam tiks ģenerēta, saņemsiet e-pastu ar saiti uz pārbaudījumu un informāciju par tehniskajām prasībām, laiku, kas nepieciešams pārbaudījuma veikšanai, un termiņu.

Noklikšķinot uz pārbaudījuma saites, Jūs tiksiet novirzīts uz savu pārbaudījuma lapu Focus platformā. Pirms pārbaudījuma sākšanas redzēsiet instrukcijas un norādījumus par to, kā to veikt, kā arī audita sadaļā iekļautās daļas.

Atkarībā no pārbaudījuma Jums var būt jāaizpilda līdz 5 daļām: gramatika, leksika, lasīšana, rakstīšana, runāšana. Jautājumi katrā daļā tiek parādīti rotācijas veidā un to skaits ir atkarīgs no pieredzes līmeņa, ko sistēma analizē reālajā laikā. Katram no pārbaudījuma jautājumiem ir termiņš, kurā jāsniedz atbilde (pulkstenis, kas rāda atlikušo laiku, vienmēr redzams pārbaudījuma lapas augšējā labajā stūrī).

Ja pārbaudījumā iekļauta runāšanas daļa, to varēsiet izpildīt tiešsaistē, ierakstot savas atbildes uz jautājumiem vai izvēloties kādu no iespējām sarunai ar auditoru (pieejamās iespējas nosaka uzņēmums, kas pasūta Jūsu auditu). Sarunas datuma un laika atlasīšana pilnībā tiek veikta caur platformu. Jūs saņemsiet apstiprinājumu par plānoto laiku e-pastā.

Pēc pārbaudījuma Jūs saņemsiet automātisku e-pasta ziņojumu, kas apliecinās pārbaudījuma pabeigšanu. Ja uzņēmums, kas pieprasa veikt pārbaudījumu, ir izvēlējies nosūtīt rezultātu atskaiti Jums personīgi, 48 stundu laikā no sistēmas saņemsiet arī ziņu, kurā būs pilna atskaite.

Plašāku informāciju varat atrast ceļvedī auditējamām personām.

Vēlaties saņemt bezmaksas izmēģinājuma piekļuvi? Sazinieties ar mums!