Intensīvie svešvalodu kursi

Home / UZŅĒMUMIEM / Intensīvie svešvalodu kursi

Trūkst laika, lai regulāri apmeklētu valodu kursus, taču uzņēmuma veiksmīgai darbībai nepieciešams, lai valodas zināšanas būtu gana augstā līmenī? Rodas sajūta, ka svešvalodas zināšanas neuzlabojas tik raiti kā cerēts? Aicinām izvēlēties piemērotāko risinājumu un apmeklēt intensīvos svešvalodu kursus!

Priekšrocības:

priekšrocībamaksimāla koncentrēšanās un straujš zināšanu progress;

intensīvas mācības un sistemātiska un efektīva mācību metodika;priekšrocība

piemērots risinājums gan iesācējiem, gan lietpratējiem;priekšrocība

iespēja apgūt sarunvalodu, lietišķo vai nozares valodu.priekšrocība

Piemērots risinājums, ja kopā ar kolēģiem vēlaties uzlabot svešvalodas zināšanas ļoti īsā laikā.

  • Maksimāla koncentrēšanās svešvalodu apguvei viesu namā, piemēram, pie jūras.
  • Valodas apguve apvienota ar komandas saliedēšanas aktivitātēm svešvalodā.
  • Aizraujoša mācību un vakara programma angļu, vācu vai citā svešvalodā.
  • Minimālais programmas ilgums ir 1 diena, ieteicamais – 2 vai 3 dienas. Dienas programmas izmaksas grupai līdz 12 cilvēkiem, sākot no 330 EUR (PVN nav ietverts cenā).*
    *Cenā ietvertas valodu mācības, komandas saliedēšanas aktivitātes un izklaide svešvalodā, ko nodrošina divi pasniedzēji. Cenā nav ietverti ēdināšanas, naktsmītnes un transporta pakalpojumi, ko nodrošināsim, par to atsevišķi vienojoties.

Mācoties individuāli, lielākais ieguvums ir tas, ka pasniedzējs var piedāvāt īpaši intensīvu un konkrētajam studentam pielāgotu mācību saturu un metodiku. Mācību pamatā var būt gan sarunvaloda, gan lietišķā svešvaloda, gan arī specifiskas nozares valoda. Īpaši piemērots kurss speciālistiem, lai atsvaidzinātu zināšanas vai arī uzlabotu sarunvalodas līmeni.

Tā ir lieliska iespēja socializēties un pilnveidot valodas zināšanas kopā ar biedriem, kuriem arī svarīga ātra un intensīva svešvalodu apguve. Mācības grupā ir pietuvinātas reālai svešvalodas lietojuma situācijai, jo kopā valodu apgūst grupas biedri gan ar nedaudz augstākām, gan ar nedaudz vājākām svešvalodas zināšanām. Kursi vienlaikus darbojas arī kā kolektīva saliedēšanas pasākums.

Cik maksā intensīvie valodu kursi? Sazinieties ar mums!